BO STERYLIZACJA TO PODSTAWA!

Kasia i Ania
organizator skarbonki

Wolontariat na rzecz kotów, to nie tylko karmienie, dbanie i leczenie, to przede wszystkim kontrola populacji poprzez zapobieganie rozmnażaniu się kotów wolnożyjących.

Aby zapobiegać, trzeba sterylizować...

Aby sterylizować potrzebne są pieniądze...

Koszt zabiegu sterylizacji kotki, w którym uwzględniony jest rabat dla Fundacji w zaprzyjaźnionym gabinecie w Poznaniu to ok. 150zł. Cena zawiera nie tylko zabieg, ale także odrobaczenie, odpchlenie oraz antybiotyk, czy kroplówkę, jeśli istnieje taka potrzeba. Dla kotów, które żyją na wolności sterylizacja jest przecież jedyną okazją na pozbycie się pasożytów, bo po okresie rekonwalescencji zostą wypuszczone w miejsce bytowania.

Za pośrednictwem Fundacji zwracam się do Was z prośbą o wsparcie, my grupa niezrzeszonych Wolontariuszy z Poznania... Zbierami pieniążki na opłacenie 10 sterylizacji. Fundacja Agapeanimali wspiera nas w tej kwesti jak może, ale budżet niestety nie jest z gumy, a środków z miasta, potocznie zwanych "talonami" wystarcza jedynie na 2 miesiące... To kropla w morzu sterylkowych potrzeb, zimy są coraz cieplejsze, możemy łapać koty na sterylizację przez cały rok, ale musmy mieć fundusze na opłacenie zabiegów.

Każda wysterylizowana kotka, to ok. 12 niechcianych kociąt w roku mniej.

Nie pozwólmy na to, aby rodziły się kolejne niechciane, chore, głodne i cierpiące kocięta, które nigdy nie dowiedzą się, czym jest dom, swój człowiek i pełna miska.

Każda wysterylizowana kotka zwiększa szansę kotom, które już przyszły na świat i zasiliły szeregi tych, które czekają na domy w fundacjach, schroniskach i przytuliskach.

Fundamentem naszych działań jest sterylizacja, bardzo prosimy o wsparcie, abyśmy mogli dalej poświęcać sie temu, co kochamy.

Wsparli

40 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Julka i Nenana

235 zł

Fochu i Miluś

Żeby inne koty miały takie beztroskie życie jak my!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
100%
1 500 zł Wsparły 43 osoby CEL: 1 500 ZŁ