Fundacja Bo Świat Zapomniał

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Katarzyna Mućka

E-mail kasiam1075@gmail.com

Telefon 886111464

Lokalizacja Wola Gołkowska, mazowieckie

Fundacja Bo Świat Zapomniał rodziła się przez wiele lat. Najpierw żyła tylko w marzeniach i planach zanim przyszedł ten moment, 4 luty 2021 rejestracja fundacji w KRS.
Przez wiele lat działaliśmy w innych fundacjach starając się pomagać. Przez wiele lat obserwowaliśmy krzywdę i cierpienie zwierząt ale nie tylko zwierząt. Są też ludzie którzy mimo wielkich starań chcą zapewnić tym zwierzętom dobry byt lecz ich na to nie stać lub po prostu z racji wieku mają z tym problemy.
Chcemy ratować, pomagać, edukować i inspirować. Nie zawsze człowiek celowo wyrządza krzywdę zwierzęciu. Najpierw trzeba przeanalizować sytuację i dopiero podejmować decyzje. Może nieraz właśnie trzeba pomóc człowiekowi aby zwierzę miało lepiej.
Kilka lat temu, działając w innej fundacji podczas interwencji byliśmy świadkami odebrania zwierzęcia starszej osobie tylko dlatego że była bieda w domu. Odebrano psa Pani która wiązała koniec z końcem tylko dlatego że dzieliła się z nim własnym posiłkiem. Sytuacja finansowa nie pozwoliła jej na zakup specjalistycznej karmy. Na stare lata odebrano tej Pani przyjaciela, kogoś do kogo mogła się przytulić i odezwać się.
Wiele starszych osób żyje staropoglądowo. Potrzebna jest edukacja. Stawiamy właśnie na edukowanie a odebranie zwierzęcia to ostateczność.
Pozostaje już tylko praca dla istot, które tak bardzo kochamy, a które są tak bardzo spychane na margines. W naszej pracy będziemy starać się jak najlepiej wykorzystywać swoje wieloletnie doświadczenie – będziemy pomagać na ile siły i środki nam pozwolą.
Potrzebujemy darczyńców, sponsorów, wolontariuszy, współpracowników… Bądźcie z nami. Razem zrobimy więcej.

Pomogli

Ładuję...

Adopcje