Kocia Brygada Kastracyjna 2018

Zbiórka zakończona
Wsparło 675 osób
1 900 zł (76%)

Rozpoczęcie: 15 Stycznia 2018

Zakończenie: 31 Grudnia 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Ile kotów to za dużo kotów?

We wszystkich zakamarkach Poznania mieszkają i rozmnażają się koty miejskie. Większość z nich nigdy nie zdąży otworzyć oczu, postawić pierwszych kroków, nie zdąży się bawić i dorosnąć. Umrą. Jeśli ta śmierć jest szybka to uspokaja "nasze" sumienia. Jednak najczęściej umierają dniami, tygodniami. Tracą oczy, odwadniają się przez biegunkę, umierają po cichu w zaciszu Twojego podwórka.

Jedyną skuteczną metodą uniknięcia śmierci kociąt i ograniczenia ilości kotów bezdomnych jest sterylizacja! Chcemy pomóc kotom miejskim i zapobiec powiększaniu się populacji, jednak do tego potrzebne są pieniądze, których nie mamy.

Koszt sterylizacji kotki to 119 zł, a kastracji kocurka 64 zł plus odpchlenie i ew. zabiegi dodatkowe (lepszy antybiotyk, wyrwanie chorego zęba itp.). Dochodzą do tego jeszcze wydatki na karmę i żwir, bo koty po zabiegach trzeba przetrzymać kilka dni. W tym czasie chcemy im zapewnić jak najlepszej jakości jedzenie by zebrały sił przed powrotem na wolność.

Chcemy działać na dużą skalę. Mimo naszych ograniczeń - zarówno finansowych, lokalowych, jak i sprzętowych - chcemy tym kotom pomóc. Aby tak się stało, potrzebujemy jednak Waszej pomocy. Pieniądze uzyskane podczas zbiórki przeznaczymy na dwa cele: opłacenie sterylizacji i kastracji, leczenie weterynaryjne kotów oraz zakup karmy i żwirku.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
48 zakończonych zbiórek
Wsparło 675 osób
1 900 zł (76%)