Cena za życie bez bólu... Pomóżmy Bulince stanąć na nogi!

Zbiórka zakończona
Wsparło 68 osób
2 180 zł (55,89%)

Rozpoczęcie: 19 Sierpnia 2014

Zakończenie: 30 Kwietnia 2015

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Bulinka to młoda suczka owczarka podhalańskiego. Trafiła pod opiekę Fundacji Bono ze schroniska, gdzie nie było możliwości jej leczenia. Jest psem bardzo szczęśliwym, cieszy się wszystkim, każdą chwilę najchętniej spędzałaby z człowiekiem - wtulona, wpatrzona, oddana. Pełna życia, energii, jeśli pies może być "pozytywnie nastawiony do życia" to taka jest Bulinka. Ona kocha całą sobą, ona wszystko robi całą sobą!!! Nie okazuje bólu czy dyskomfortu, stara się pokazać wszystkim że wszystko jest ok, że nic sie nie dzieje, tylko nie wyrzucaj mnie, kochaj, miziaj, pozwól być z Tobą!! Daj mi szanse... Taka właśnie jest Bulinka. W nocy zaś to jest Bula, stróżuje, odstrasza nieproszonych gości spod bramy, jest podhalanka pełną mordką!
 

Ale jaka jest prawda pod tym pełnym szczęścia psim pyszczkiem? Ból, codzienny ból, dyskomfort, ciągłe nadwichnięcia, praktycznie brak stawów biodrowych, samoistny zrost kolana po jakimś fatalnym urazie (wypadek samochodowy?). I WIELKA WOLA ŻYCIA. WIELKA. Uwierzcie na słowo.


 

Możemy to zmienić, możemy sprawić że Bulinka jako młody, silny owczarek podhalański z pięknym spojrzeniem i oddanym sercem, jeszcze wiele lat będzie mogła biegać, stróżować, cieszyć się życiem. Budzić ludzi swoim wspaniałym pełnym szczęścia spojrzeniem... Ale potrzebne są operacje ortopedyczne na kolano i na biodro - niestety nie stac nas na endoprotezy bioder, ale możemy zastosować resekcję główki kości udowej - to koszt  ok. 1500zł/ biodro (liczymy w tym hospitalizację po zabiegu). Koszt osteotomii korekcyjnej kolana to 2400zł.

W lipcu 2014 roku dzięki pomocy wielu dobrych ludzi udało nam się uzbierać część pieniędzy i wykonać zabieg na jedno biodro, ale to niestety nie rozwiazuje problemów Bulinki. Zdaniem specjalistów dla pełnej motoryki suczka powinna teraz przejść zabieg osteotomii korekcyjnej kolana, a nastepnie resekcję główki kości udowej w drugim biodrze.

Organizator
0 aktualnych zbiórek
1 zakończona zbiórka
Wsparło 68 osób
2 180 zł (55,89%)