By maluszek chodził - 4 operacje, rehabilitacja - POMOCY!

Zbiórka zakończona
Wsparły 682 osoby
20 516,85 zł (102,58%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 23 Marca 2023

Zakończenie: 9 Maja 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Maleństwo nie chodzi. Ciągnie za sobą powyginane, dziwnie zdeformowane łapki. Nieporadne, bezbronne. Żyje, ale jakie życie go czeka?

Psie dziecko nie dostało opieki weterynaryjnej. Tam, gdzie mieszkało nie mogło na nią liczyć. Ale dobre dusze pomogły. Wstawiły się za maluszkiem, stanęły na głowie, by go odzyskać, bo gdy pojechały na interwencję, okazało się, że psiak został oddany w dobre ręce. Nie odpuściły. Zawalczyły o jego przyszłość. Trafił do nas i choć wcześniej Wam go nie pokazaliśmy, szkarb jest już po pełnej diagnostyce i... MA SZANSĘ CHODZIĆ! Problemem nie jest - jak się wydawało - kręgosłup, ZWICHNIĘCIE RZEPEK KOLANOWYCH IV STOPNIA!

Co to oznacza? 2 OPERACJE NA JEDNĄ ŁAPKĘ, 2 OPERACJE NA DRUGĄ ŁAPKĘ, REHABILITACJA - i będzie śmigał! Będzie cieszył się życiem! Skąd wiemy? Mieliśmy już takie psiaki i każdy z nich wrócił do pełnej sprawności. Jest jednak jedno ALE. Koszty. 4 operacje ortpedyczne, pobyty w klinice, rehabilitacja. W sumie ok 15 tysięcy złotych. Czy jego życie jest tyle warte?

POMÓŻCIE - PROSIMY!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
617 zakończonych zbiórek
Wsparły 682 osoby
20 516,85 zł (102,58%)
Adopcje