CaliMali walczą o życie bezdomnych kociąt

Anonimowy Pomagacz

Nasza Fundacja jest malutka jak istoty dla których powstała. Ratujemy nieraz nawet 60 gramowe kociaki. Czasem kocięta powypadkowe, niepełnosprawne... Im trudniejszy przypadek tym pewniej nie będziemy potrafiły odmówić. 

Anonimowy Pomagacz

Wymaga to ogromu czasu, pracy i troski, ale tego nie brakuje naszych Tymczasowym Mamom. Mamy swój inkubator i w razie potrzeby współpracujemy z domem tymczasowym, który posiada kolejny. Mam swój koncentrator tlenu, USG, planujemy zakup pompy infuzyjnej. Stajemy na rzęsach by ocalić małe życie, które może tak niewiele cenne dla świata, jest jedynym co te szkraby mają. 

Anonimowy Pomagacz

Gdy trafiają do nas często kilka dni głodują i walczą o życie. Koci katar, pchły, hipotermia i niewyobrażalny nieraz głód. To znają od pierwszych dni życia. Nasze najtrudniejsze zadanie to przekonać je, że najgorsze już za nimi. Opanować lęk przed głodem, porzuceniem. Znaleźć im domy, które dotrzymają obietnicy danej przez nas, że już niczego im nigdy nie branie. 

Anonimowy Pomagacz

Zebrane środki pragniemy przeznaczyć na pokrycie bieżących zobowiązań, zapas karmy oraz mleka i akcesoriów by być w gotowości dalej ratować życie. W zależności od zebranej kwoty środki przeznaczymy również na zmniejszenie bezdomności (program kastracji/czipowania)

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Jestem pełna podziwu i szacunku za Wasze działania.
10 zł

A

10 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
3 699,50 zł
Wsparło 265 osób