Pomoc dla 5-letniej Suni Zizi, która po ataku...

Aleksandra Salwin
organizator skarbonki

Kochani, wspólnie ratujmy 5-letnią Sunię Zizi, która musi żyć, choć obrażenia jakich doznała po ataku zwyrodnialca (WLAŁ DO PYSZCZKA ZIZI ŚRODEK DO CZYSZCZENIA TOALET) są niestety katastrofalne w skutkach, jak rozległe oparzenia i krwotoki z ropnymi wypływami, które są tylko wierzchołkiem wielkiego cierpienia tej udręczonej psinki.

Kochani, zatem wspólnie dajmy Zizi nadzieję na wyleczenie i wraz z Fundacją Centaurus, pod której Patronatem ta zbiórka się odbywa, zawalczmy o życie Zizi, która aktualnie przebywa w całodobowej klinice, gdzie lekarze starają się ustabilizować jej stan.

Wierzę, że Nam się uda i na koniec dodam, że wpłata pieniędzy na zbiórkę nie jest jedyną formą możliwości pomocy dla Zizi - proszę udostępnijcie link do mojej zbiórki na Swoim FB i również spróbujcie zachęcić Waszych Znajomych do wpłat, to na pewno będzie pomocnym krokiem na zebranie potrzebnej kwoty dla Zizi.

Wspólnie pomóżmy Zizi w tej nierównej walce... bardzo Was Wszystkich proszę i z góry pięknie dziękuję - Aleksandra Salwin

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

sjg

400 zł

Ania

5 zł

Mateusz

10 zł

Tomasz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
122%
1 225 zł Wsparły 22 osoby CEL: 1 000 ZŁ