Pomoc dla 5-letniej Suni Zizi, która po ataku doznała ciężkich obrażeń.

Aleksandra Salwin
organizator skarbonki

Kochani, wspólnie ratujmy 5-letnią Sunię Zizi, która musi żyć, choć obrażenia jakich doznała po ataku zwyrodnialca (WLAŁ DO PYSZCZKA ZIZI ŚRODEK DO CZYSZCZENIA TOALET) są niestety katastrofalne w skutkach, jak rozległe oparzenia i krwotoki z ropnymi wypływami, które są tylko wierzchołkiem wielkiego cierpienia tej udręczonej psinki.

Kochani, zatem wspólnie dajmy Zizi nadzieję na wyleczenie i wraz z Fundacją Centaurus, pod której Patronatem ta zbiórka się odbywa, zawalczmy o życie Zizi, która aktualnie przebywa w całodobowej klinice, gdzie lekarze starają się ustabilizować jej stan.

Wierzę, że Nam się uda i na koniec dodam, że wpłata pieniędzy na zbiórkę nie jest jedyną formą możliwości pomocy dla Zizi - proszę udostępnijcie link do mojej zbiórki na Swoim FB i również spróbujcie zachęcić Waszych Znajomych do wpłat, to na pewno będzie pomocnym krokiem na zebranie potrzebnej kwoty dla Zizi.

Wspólnie pomóżmy Zizi w tej nierównej walce... bardzo Was Wszystkich proszę i z góry pięknie dziękuję - Aleksandra Salwin

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

mamik

100 zł

Nnn

30 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Dominika

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Wsparło 15 osób
670 zł (67%)
Brakuje jeszcze 330 zł
Wesprzyj