Kolejna kocia bieda Przecławek bardzo potrzebuje pomocy!

Wsparły 33 osoby
1 430 zł (158,88%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 16 Lipca 2022

Zakończenie: 1 Września 2022

Godzina: 01:01

Bardzo prosimy o pomoc dla kocura Przecławka!

Oto jego historia. Cławek (Przecławek) jest bezdomym kocurem. Typowym zaniedbanym wiejskim kotem, jakich są setki tysięcy. Jego umaszczenie jest białe i niestety z tego powodu ma na uszach nowotwór płaskonabłonkowy. I prawdopodobnie jest też zaatakowany również nos Cławka.

Jest potwornie wycieńczony i osłabiony także jego ciało absolutnie nie radziło sobie z zarobaczeniem i zapchleniem. Co niestety jak sami wiecie może być bardzo groźne dla kotów. I jak to bywa na wsi, gdzie bytuje taki bezdomny kot ... jakimś cudem bardzo przeszkadza mieszkańcom, więc strzelano do niego. Przecławek ma pełno śrutu przy uchu. :( Tak wiemy kiedy się czyta takie opisy, to aż trudno uwierzyć, że to się dzieje naprawdę, ale taka jest nasza, a raczej bezdomnych kotów rzeczywistość.

Cławek jest bardzo podrapany. Tak bardzo, że rany na jego skórze to po prostu wielkie strupy. W tej chwili jest na antybiotyku długo działającym, żeby opanować jakoś te wszystkie zakażenia bakteryjne.

Co dalej? Czeka go zabieg usunięcia chorych uszu. To w pierwszej kolejności. Trudno określić, co będzie z jego noskiem. Czekamy na decyzję lekarzy. Nie jest bardzo starym kotem, ale jak to bywa z takimi biedakami żyjącymi "wolności" i walczącymi, by przeżyć każdy dzień - nie ma już praktycznie zębów. Przecławek potrzebuje opieki, bo trudno zostawić go bez jakiejkolwiek pomocy. Zresztą bez pomocy ten kot po prostu nie przeżyje.

A czy ta nie przyszła za późno? Mamy nadzieję, że nie, ale jego stan naprawdę jest nieciekawy.
Bardzo prosimy o pomoc w jego zbiórce!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
151 zakończonych zbiórek
Wsparły 33 osoby
1 430 zł (158,88%)
Adopcje