Zwierzakobus dla Ciapkowa? To możliwe z Waszą...

Z całego serca prosimy o choćby najdrobniejsze wpłaty! Każda złotówka ma ogromne znaczenie! Bardzo chcielibyśmy otrzymać z Waszą pomocą Zwierzakobus. Wszystko w Waszych rękach! Liczy się ilość Darczyńców, a nie ilość i wysokość wpłat. Pomóżcie nam zapełnić skarbonkę na Zwierzakobus. Być może dzięki Waszej pomocy będziemy mogli przemierzać jeszcze więcej kilometrów pomocy - po zwierzęta bezdomne, po wypadkach, z interwencji ratujących ich życie. 

Aktualnie w naszym schronisku przebywa ponad 300 zwierząt. Wszystkie czekają na kochające domy!

Anonimowy Pomagacz

Kim jesteśmy?

Historia naszego schroniska jest przewrotna – obiekt, który miał powstać tylko na chwilę (na 3 lata) na stałe wpisał się w strukturę miasta i podkreśla charakter Gdyni jako miasta przyjaznego zwierzętom i dbającego o nie. Od roku 2006 w wyniku konkursu prowadzenie miejskiego schroniska powierzono nam, czyli Ogólnopolskiemu Towarzystwu Ochrony Zwierząt OTOZ „Animals”, które do dziś nieprzerwanie prowadzimy dbając o naszych podopiecznych najlepiej jak potrafimy.

Anonimowy Pomagacz

Najkrócej w naszym schronisku przebywają szczenięta i kocięta, młode psy, a także te mniejszych rozmiarów oraz w typie rasy. Zdecydowanie dłużej na adopcje czekają zwierzęta starsze i schorowane,  choć czasem i te znajdują nowych opiekunów. Są jednak takie, które na kochające domy czekają od lat. Są też takie, które do domu nigdy nie zdążyły. Wejdź na www.ciapkowo.pl i znajdź przyjaciela na dobre i na złe. Pomóż nam pomagać bezdomnym zwierzętom z gdyńskiego schroniska.

Pomóż nam wygrać Zwierzakobus

Za każdą choćby najmniejszą wpłatę dziękujemy z całego serca! Bardzo prosimy o udostępnienia. Im więcej osób dowie się o akcji tym większa szansa na wygraną.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

500 zł

Aneta

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Hubert

kocham pieski
X zł

Kasia

5 zł

Ola

5 zł

Ewa

Wygramy!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
14 918,33 zł
Wsparło 879 osób