Kosztowna zabawka płaci najwyższą cenę! Ratujemy młodziutką buldożkę!

Zbiórka zakończona
Wsparło 713 osób
22 077 zł (100,35%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 3 Marca 2023

Zakończenie: 31 Maja 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
05 Maja 2023, 14:36
Kolejne Faktury zabijają nas a my walczymy o nią

Pokaż wszystkie aktualizacje

20 Kwietnia 2023, 20:46
Lilly po operacji

Lilly jest po operacji kręgosłupa. I chodzi!

07 Kwietnia 2023, 10:53
Lili walczy

Leczenie Lili będzie długie i kosztowne. Po zaopatrzeniu zainfekowanych ran, wyleczeniu stanów zapalnych, diagnostyce obrazowej, wielku konsultacjach specjalistycznych dziewczynkę czeka jeszcze operacja kręgosłupa. Sunia ma cysty na kręgosłupie, odpowiedzialne za brak kontroli nad oddawaniem moczu. Będziemy o nią walczyć. Na razie mamy pierwsze faktury

Miłość do rasy? No cóż. Właśnie trafiła do nas taka suczka. Młodziutka, w zasadzie to jeszcze dzieciak. Wyszła z hodowli ZKwP, ale jej właściciel już jej nie chciał. Czy nabyta jako zdrowy szczeniak? Tego nie wiemy.

Buldożka angielska, obdarzona całym wachlarzem wad wrodzonych i zaniedbana tak, że samo patrzenie na nią boli. Srom obrzmiały, odparzony, wszystko podchodzi ropą. Suczka nie kontroluje wydalania. Czy jest to skutek urazu? Nie wiemy. Ledwie człapie. Z trudem wstaje, a ma dopiero 9 miesięcy!

Oczy - masakra. Zaropiałe, obrzmiałe, wypadnięte 3 powieki. Czekają ją 2 operacje. Zwyrodnienia, zmiany wrodzone w kręgosłupie. Biodra - dysplazja. No a diagnostyka w toku, więc wszystko może się okazać. Nie pojmujemy tego! Serio! Po prostu nie mieści się nam to w głowach. Te psy cierpią dla ludzkiej fanaberii!

Ot, kosztowna zabawka.

Patrzymy na tego dzieciaka. Zrobimy, co w ludzkiej mocy, by jej pomóc. Czeka ją MRI, zabiegi okulistyczne, interwencja neurologiczna i ortopedyczna - być może operacje. Prosimy Was o pomoc. Nam już po prostu brak słów.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
11 aktualnych zbiórek
620 zakończonych zbiórek
Wsparło 713 osób
22 077 zł (100,35%)
Adopcje