Czejen - pies w rozsypce

Wsparło 29 osób
1 406 zł (7,03%)
Brakuje jeszcze 18 594 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 29 Lipca 2022

Zakończenie: 30 Września 2022

Godzina: 23:59

Zawaliło się życie Czejena. Młody, wesoły pies, zawsze pierwszy na spacer i skory do szaleństw, teraz spędza czas pomiędzy klinikami weterynaryjnymi i zabiegami.

Kilka miesięcy temu doznał kontuzji przedniej łapy. Niestety pierwsze i kolejne rozpoznania były złe. Dopiero po ponad dwóch miesiącach udało się ustalić prawdziwą przyczynę nieobarczania łapy - uszkodzenie więzadeł w stawie nadgarstkowym. 

Czejenowi grozi niepełnosprawność, co w przypadku tak dużego i ciężkiego psa może oznaczać masę dodatkowych problemów. Aktualnie musi cały czas chodzić w ortezie, których przerobiliśmy wiele i niestety większość okazała się zupełnie do niczego. Pomimo  pobierania miar, robienia wycisków kilka ortez do niczego się nie nadawało, zwłaszcza że Czejen musi mieć ortezę stale przez cały dzień i można ją zdejmować wyłącznie na noc. 

Łapa to jednak nie wszystko, co trapi Czejena. Musiał też przejść kolejną, planowaną wcześniej, poważną operację oczu. Ze względu na ilość wad, nie dość, że miał duże problemy z normalnym widzeniem, to jeszcze oczy cały czas go bolały. 

Stres spowodowany tym wszystkim sprawił, że Czejen zaczął mieć ogromne problemy z jelitami i uszami. Przez długi czas przyjmował po kilka zastrzyków dziennie, do tego 5 razy dziennie leki do oczu i przynajmniej dwa razy dziennie czyszczenie i zakraplanie uszu. Każdy na jego miejscu miałby już wszystkiego dość.

Koszty jego zabiegów, ortez, konsultacji i całego leczenia są ogromne, dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie dla tego wyjątkowego psa. Pamiętajcie, że każda podarowana złotówka przybliża go do odzyskania zdrowia i radości życia.  

Pomogli

Ładuję...

Organizator
30 aktualnych zbiórek
137 zakończonych zbiórek
Wsparło 29 osób
1 406 zł (7,03%)
Brakuje jeszcze 18 594 zł
Adopcje