Zbieramy na specjalistyczną karmę dla Czesława!

marysiami
organizator skarbonki

Kochani, przedstawiamy Wam Czesława!

Psiak trafił do naszego najwspanialszego Domu Tymczasowego, w którym odzyskuje radość i sprawność (!) pod czujnym i troskliwym okiem Tymczasowego Opiekuna, a także przygarniętej przez niego przed laty Cudownej Psiej Rezydentki o imieniu Fanta.

Czesław spędził niemal całe swoje życie za schroniskowymi kratami. Wypatrzyła go niezrównana w działaniach Fundacja na Rzecz Ochrony Zwierząt Sfora Husky, z którą prężnie współpracujemy i pomagamy sobie przy wielu okazjach. Tak stało się w przypadku Czesia - postanowiliśmy razem wyrwać go ze schroniska i przywrócić mu nadzieję na kochajacy dom!

Czesław - to pies w wieku ok 5-6 lat w typie siberian husky. W kontakcie z człowiekiem jest przeuroczy! Uwielbia przytulanie i głaskanie. Bardzo długo przebywał w schronisku. Zapomniany i przez nikogo niekochany marzył o przyjaznej dłoni, która podrapałaby go za uchem. Tymczasem nikt go nie odwiedzał, całe dnie spędzał w niewielkim kojcu, aż zapomniał zupełnie, jak to jest spacerować, biegać, cieszyć się tym wszystkim, co najbardziej kochają i czego potrzebują psy północy, by w pełni realizować cechy tej cudownej rasy.

Psiak ma ogromną NADWAGĘ! Otyłość u psów prowadzi do poważnych schorzeń: zaburzenia czynnościowe, metaboliczne, cukrzyca, schorzenia ortopedyczne, nowotwory oraz choroby układu krążenia, oddechowego i moczowo-płciowego. W jego przypadku, ZAAWANSOWANE STADIUM OTYŁOŚCI, ratunkiem - obok ruchu, którego intensywność musi być stopniowana - jest bezwzględna DIETA!

Bardzo chcemy, by Czesio żył jak najdłużej, dlatego w porozumieniu z lekarzem weterynarii postanowiliśmy zamówić dla niego specjalistyczną karmę dietetyczną. Marzymy, by kupić mu 14 kg ~ROYAL CANIN OBESITY MANAGEMENT. Koszt takiego opakowania wynosi 239,80 zł.

BARDZO PROSIMY o wsparcie finansowe! Wierzymy, że pomożecie przywrócić Czesiowi zdrowie!

Czesio to wielka kula miłości - pomóżmy mu odzyskać sprawność!

     

Wsparli

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
100%
240 zł Wsparło 12 osób CEL: 240 ZŁ