CZIPOBUS - Pomóż zwierzakom wrócić do domów.

Jeśli chcesz tak jak my, żeby każdy zwierzak miał szansę wrócić do domu zamiast pojechać do schroniska  - Zagłosuj na CZIPOBUSA - pierwszy w Polsce samochód, który sprawi, że setki zwierząt odnajdą drogę do domu.

Czy wiesz, że w Warszawie prawie 50% zwierząt zgłoszonych jako błąkające się wraca do domów, nie zaznając schroniskowych krat? Dzieje się tak dlatego, że od kilku lat w Warszawie mozna bezpłatnie zaczipować swojego psa i kota.

Dlatego marzymy o CZIPOBUSIE. Żeby dać tę samą szansę zwierzętom z małych miasteczek i wsi. I dlatego, żeby żadne zwierzę nigdy nie trafiło do żadnego schroniska.

1. CZIPOBUS będzie jeżdził po całej Polsce.

2. Zaangażujemy do współpracy organizacje z różnych zakątków naszego kraju, którym tak jak nam zalezy na tym aby każdy zwierzak mógł wrócić do domu.

3. Czipobus będziemy bezpłatnie użyczać KAŻDEJ organizacji, która podejmie się przeprowadzenia akcji czipowania na swoim terenie.

4. Akcje CZIPOBUSEM, będziemy realizować nie tylko we współpracy z organizacjami, ale przede wszystkim we współpracy z gminami a na obszarach wiejskich także z sołtysami. Tuż po wszepieniu czipa, na miejscu i od ręki zostanie od zarejetrowany w bazie Safe Animal, a tym samym w europejskiej bazie Europetnet. Opiekun zwierzęcia otrzyma również materiały edukacyjne na temat kastracji i znakowania a każda gmina otrzyma wytyczne do stworzenia dobrego Programu Opieki nad Zwierzętami i Zapobiegania Bezdomności.

5. Dzięki akcji rozwiejemy wszystkie wątpliwości i lęki przed czipowaniem. Obalimy wszystkie mity, jak ten, że czip to GPS. To jest edukacja w praktyce.

Anonimowy Pomagacz

Jeżeli chcesz zrozumieć dlaczego czipowanie jest tak ważne i potrzebne i dlaczego nie chcemy by zwierzeta trafiały do schronisk - obejrzyj nasz filmik, poznaj naszą motywację.

Wsparli

1 zł

Paulina Czajka loverki

10 zł

Paulina Czajka

20 zł

Agnieszka A

1 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

PAULINA CZAJKA

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
12 223 zł
Wsparło 917 osób