Człowiek potrafi!

Kasia
organizator skarbonki

Zakładam tę zbiórkę jako wolontariusz. Jako jednostka. Nie jako fundacja.
Moje zbiórki widzieliście już wielokrotnie - pisane zawsze w imieniu fundacji. 
Tym razem zakładam zbiórkę tylko od siebie.
Jestem domem tymczasowym fundacji od 2011 roku. Mieszka ze mną od tego czasu średnio 7 fundacynych podopiecznych jednocześnie. Kocie osobowości się zmieniają - koty przychodzą i odchodzą do własnych domów. 
Niedawno przygotowywałam dla Was zestawienie fundacyjnych wydatków za ubiegły rok. Już któryś rok z rzędu. Kwota corocznie wydawana na pomoc kotom jest znacznie większa niż wpływy z 1%.
Dlatego chciałabym zaproponować Wam akcję happeningową - urwać to 1,53 z rocznych wydatków fundacji i ustawić stały comiesięczny przelew. Będę pierwsza. Numer 0.0. Choć co miesiąc wydaję znacznie, znacznie więcej na leki, płyny fizjologiczne do kroplówek, maści i środki opatrunkowe. Moimi podopiecznymi są (między innymi) Tara i Kadłubek. Co mogę, opłacam sama, by choć trochę odciążyć fundacyjne wydatki.
Pomyślałam, tak po ludzku, że może i Wy?
Kto dołączy, niech wpisze w komentarzu kolejny numer - że też dołączył do comiesięcznego wsparcia. Kwota 1,53 jest umowna. Taka naprawdę malutka. Ale jeśli dołączy naprawdę wiele osób... mogą zadziać się cuda... Co Wy na to? Razem możemy więcej!

Konieczie zaproście do tej inicjatywy znajomych! Nawet jeśli nie lubią kotów :) Może zrobią to,by sprawić przyjemność Wam :)

Kasia

Wsparli

20 zł

Ola

33 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anna

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
2%
1 218 zł Wsparły 52 osoby CEL: 50 000 ZŁ