Czy mam chłoniaka?

Karolina
organizator skarbonki

Karolina

Czesław od kilkunastu tygodni zmaga się z dokuczliwą biegunką. Wykluczone zostały pasożyty oraz zatrucie, wykonano także badanie krwi. Przyczyna dolegliwości nie została wykryta. Postanowiłyśmy pogłębić diagnostykę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Lekarz prowadzący skierował Czesia na szczegółowe USG jamy brzusznej. Niestety istnieje możliwość, że Czesiu ma chłoniaka.

Karolina

Karolina

Początkowe plany zakładały wykonanie kontrolnego usg oraz endoskopii, a w jej trakcie biopsji zmienionego odcinka. Przy drugim badaniu ultrasonograficznym zdecydowano jednak o rezygnacji z tego toku diagnostycznego. Sam guz wygląda bowiem "lepiej", zmieniona natomiast jest okrężnica.

Czesiu przejdzie zatem operację, podczas której guz zostanie wycięty, zaś z okrężnicy pobranie zostany wycinek do badania histopatologicznego. Przed laparotomią kocur musi mieć również wykonane badania krwi, rtg płuc oraz echo serca.

Karolina

Wszystkie te działania wymagają hospitalizacji w klinice uniwerysteckiej. Zwracamy się do wszystkich o wsparcie dla Czesia, dołożymy wszelkich starań, aby Czesiu miał najlepsza opiekę. Na taką opiekę potrzebne są środki, czekają nas wydatki, na które zwyczajnie nas nie stać, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc i wsparcie dla naszego Czesława.

Wsparli

1 090 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Łukasz

10 zł

Ania

50 zł

Edyta

25 zł

Ik

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
1 500 zł Wsparło 10 osób CEL: 1 500 ZŁ