Ratujemy i dajemy nadzieję

Ania Beregszaszi
organizator skarbonki

Jesteśmy grupą osób pomagającym zwierzętom jako  członkowie Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Suwałkach. 

Pomagamy jako wolontariusze w dwóch schroniskach - Cyganowo w Sejnach i Sonieczkowo w Żarnowie Pierwszym koło Augustowa.  

Jesteśmy niewielką grupę osób, która swoją działalnością chce poprawić sytuację bezdomnych zwierząt na Suwalszczyźnie i całym Podlasiu.

Członkowie naszego Oddziału działają charytatywnie, co jest równoznaczne z tym, że za swoją działalność nie pobierają żadnego wynagrodzenia.

W obu schroniskach przebywa ponad 400 psów. W każdą sobotę jesteśmy w tych dwóch schroniskach, wyprowadzamy psy na spacery, poznajemy je, robimy zdjęcia, wydarzenia, ogłoszenia i przeprowadzamy procedurę adopcyjną - aby psy znalazły szczęśliwe, dobre domy. 

Przeprowadzamy również interwencje. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie zwierzętom dzieje się krzywda.

Leczymy potrzebujące, cierpiące psy i koty, nie tylko bezdomne, ale te z ubogich domów, które nie mają środków na leczenie. To kosztuje. Do opłacenia mamy faktury za leczenia, bez Państwa pomocy nie jesteśmy w stanie ich opłacić,  a kolejne zwierzęta potrzebują pomocy.

Działamy na Suwalszczyźnie. To teren "bogaty" w psy i koty. Niestety… Suczki i kotki mnożą bezdomność. Chcemy uwolnić je od bólu i zatrzymać rozród!

Jedynym sposobem walki z bezdomnością i niekontrolowanym rozrodem suk i kotek jest powszechna sterylizacja. Brak pieniędzy, a czasami też niewiedza  i porażająca nieświadomość ludzka powodują, że rodzi się mnóstwo niechcianych szczeniąt i kociąt. Organizujemy akcje kastracji. To też generuje faktury do opłat.

Jesteśmy wśród mieszkańców i służymy zwierzętom. Zbieramy darowizny na karmy, leczenie, zabiegi kastracji.

Prosimy o pomoc. Nie damy rady pomagać dalej bez pieniędzy. Wierzymy, że wspólnie to się uda. Bardzo dziękujemy.

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Patrycja Beregszaszi

Razem damy radę! Pomóżmy jak tylko możemy :)
20 zł

Ania Beregszaszi

Otwórzmy nasze serca <3 < poprawmy los skrzywdzonych zwierząt<3 Pomóżmy ludziom pomagać<3
20 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
4%
90 zł Wsparło 7 osób CEL: 2 000 ZŁ