Dla Hani

Anita Kostrzewa
organizator skarbonki

Pod opiekę fundacji Zielony Pies trafiła mała, 3-letnia Hania. Sunia została zaatakowana przez większego psa, mieszkańca jej domu, który swoim potężnym uściskiem pyska zrobił jej dziury w głowie, policzkach i złamał szczękę!

Dlatego bardzo proszę o wpłaty na Hanię - w zamian prześlę plik pdf z wykonanymi przeze mnie 14 planszami edukacyjnymi z częściami mowy.

Opis od Fundacji:

Anita Kostrzewa

Hania jest niedużą sunią, waży 7 kilo jest drobniutka i bardzo cierpi. Jej była właścicielka odmówiła leczenia i ratowania jej zdrowia i życia. Chciała ją uśpić, na szczęście lekarze z lokalnej lecznicy na to nie pozwolili. Po konsultacji meilowej z chirurgiem szczękowym zawieźliśmy Hanię do kliniki w Krakowie.

Anita Kostrzewa

Uraz po pogryzieniu - na policzkach zranienia, na sklepieniu czaszki uraz tkanek miękkich,
- nie uwidoczniono urazu kości czaszki,
- krwiak i pobrzęk,
- krwisty wypływ

Podjęzykowo torbiel wypełniona krwistą wydzieliną
Złamanie w obrębie żuchwy
- prawa gałąź
- poziomo w stosunku do trzonu
- ruchomość żuchwy
- nie domyka jamy ustnej - ograniczona możliwość przełykania

Znaczny obrzęk okolicy prawej gałęzi żuchwy, znaczny krwiak okolicy podjęzykowej. Charczący oddech.

Anita Kostrzewa

Hania po zaopatrzeniu w miejscowej lecznicy wyruszyła w daleką drogę po swoje zdrowie i życie. Dzielnie zniosła podróż ponad 300 km. 

Anita Kostrzewa

Hania w klinice w Krakowie już w oczekiwaniu na operację szczęki, Z niecierpliwością czekamy na wieści od doktora. Tomograf, hospitalizacja wielodniowa w klinice, niezbędne operacje.  Niestety koszty będą bardzo duże.

Anita Kostrzewa

Kochani, wiemy, że ciężki czas dla wszystkich, ale prosimy bardzo o wsparcie dla małej Hani. Dajmy jej szansę na nowe lepsze życie. To nie pierwszy psiak z połamaną szczęką, którego ratujemy. Dzięki Wam, darczyńcom, zawsze się udawało, więc i tym razem wierzymy, że nie zawiedziemy tej kruszynki. Bardzo prosimy o wsparcie.

Wsparli

5 zł

Kinga

5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Iwona Jawor

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Magda

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
116%
175 zł Wsparło 17 osób CEL: 150 ZŁ