Dla Indii LUDZIE CZYTAJCIE OPIS!!

Ania Kuza
organizator skarbonki

Witajcie,

Za  chwilę obchodzę swoje 39 urodziny.. I nie zamierzam robić z tej okazji żadnej imprezy.. Chyba raczej należały się upić z żalu.. :)
Ale wiem , że mam bardzo szczodrą rodzinę i przyjaciół , którzy kochają zwierzaki. Dlatego postanowiłam pomóc Indii , która bardzo tej pomocy potrzebuje...

Mówi się, że serce owczarka jest najwierniejsze. India zamknięta w mieszkaniu trwała przy ciele swojej zmarłej Opiekunki. Bez jedzenia, bez spacerów, zapewne piła wodę z muszli klozetowej, o ile w ogóle piła. Bo kiedy wreszcie sąsiedzi zorientowali się, że coś jest nie tak, India była w stanie skrajnego wycieńczenia.

Proszę pomyślcie , że to mi kupujecie bukiet kwiatów lub wino czy nawet tabliczkę czekolady lub kartkę urodzinową.. Wesprzyjcie mój cel - muszę uzbierać 500zł

Apel kieruję do wszytkich.. do Tych ,którzy mają psiaki lasuchy, psiaki szczekaczki.. i koty mruczki.. nawet do tych , którzy mówią " ciś stad skunksie jeden " :) 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc i z góry Wam wszystkim dziękuję !!!

Ania

WAŻNA UWAGA!!!!!  

CHCĄC WESPRZEĆ MOJĄ ZBIÓRKĘ KLIKNIJ CZERWONY PRZYCISK "WESPRZYJ" - OBOK

ZIELONEJ PUSZKI U GÓRY PO PRAWEJ STRONIE !!!!  

TYLKO W TEN SPOSÓB WRZUCASZ KASĘ DO MOJEJ ZBIÓRKI... 


JEŻELI WPŁACASZ UŻYWAJĄC LINKA PONIŻEJ ( PRZY ZDJECIU PSA)   "OMIJASZ" MOJĄ PUSZKĘ ... I PIENIĄDZE ZEBRANE PRZEZE MNIE PÓJDĄ NA INNE CELE FUNDACJI NIE NA "INDIĘ" !!!!!!!  

Wsparli

X zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Ania Kuza

daję przykład jako pierwsza :)
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
4%
21 zł Wsparły 2 osoby CEL: 500 ZŁ