Zdążyć przed wiosną! Kastracyjno - lecznicza pomoc dla kotów wiejskich!

Zbiórka zakończona
Wsparło 15 osób
2 503 zł (50,06%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 14 Marca 2023

Zakończenie: 30 Kwietnia 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, dzisiaj prosimy Was gorąco o wsparcie na zabiegi kastracji kotek wiejskich z województwa pomorskiego.

W tych okolicach pomagamy leczyć i ograniczać bezdomność od lat. Niestety wiele miejscowych osób jest bardzo przeciwnych takim działaniom, dlatego nie wymieniamy nazw miejscowości (dla zainteresowanych do wglądu faktury od okolicznych lekarzy weterynarii - dwa gabinety). Wszystko to jest możliwe dzięki pomocy kilku miejscowych osób o wielkich sercach, które wyłapują, transportują do lecznic oraz przetrzymują na czas rekonwalescencji i leczenia bezdomne lub "źledomne" koty.

Naszą rolą jest opłacać zabiegi i wszelkie koszty weterynaryjne oraz zakup karmy. Zadanie nasze jest właściwie najprostsze, niestety i tak niełatwe w tych ciężkich czasach. Takie działania leżą poza głównym - ślepaczkowym nurtem naszych działań, ale nie wyobrażamy sobie by nasza Fundacja mogła pozostać obojętna i nie angażować się w próby ograniczenia populacji bezdomnych lub poprawę losu źle traktowanych kotów, nie łożyć na ich leczenie, skoro pomoc niosą na miejscu ludzie wielcy swym człowieczeństwem, ale niestety dysponujący maleńkim portfelem.

Ślepaczki nie są ślepe na nieszczęście innych i nas do tego zobowiązują!


Wiecie sami jak trudny nastał czas, jak potwornie wzrosły ceny właściwie wszystkiego Rachunki od weterynarzy, ceny karmy to coraz trudniejsze wyzwania Sprostać im możemy tylko wspólnymi siłami! Dlatego prosimy Was, Przyjaciele ślepaczków, o wrzutkę do kastracyjno-leczniczej skarpetki Pomorzan. Do zrobienia tylko w nadchodzących dniach będą 4 kastracje, sanacja jamy ustnej ok. 5-letniej kotki, RTG jednej z kotek, u której znaleziono guz w jamie brzusznej i ewentualne dalsze związane z tym działania. No i kolejne, i kolejne... Te wiejskie i miejskie dramaty bezdomności jeszcze długo będę udziałem nas wszystkich - kocich przyjaciół i ratowników.

Kochani, najgoręcej na świecie dziękujemy za każde wsparcie! Bez Was nic nie byłoby możliwe!

Zdjęcia pomorskich kotów, które już otrzymały pomoc weterynaryjną lub otrzymają ją w najbliższych dniach.

Prosimy o Waszą pomoc!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 15 osób
2 503 zł (50,06%)
Adopcje