Pilnie musimy spłacić długi za leczenie kotów

Zbiórka zakończona
Wsparły 263 osoby
14 400 zł (57,6%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 27 Maja 2022

Zakończenie: 31 Lipca 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Mamy straszne długi w lecznicach. Nie rozliczyliśmy jeszcze całego zeszłego roku, a co miesiąc dochodzą kolejne faktury do zapłaty. Błagamy - pomóżcie je spłacić.


Trafiają do nas następne koty do z problemami zdrowotnymi. Te, które są u nas od jakiegoś czasu, co chwilę chorują. Niestety, niektóre chronicznie. Nasza Prezes, praktycznie codziennie jest z kilkoma kotami w przychodni, a często bywa tam i dwa razy dziennie.

Koszty weterynaryjne to przede wszystkim leczenie kotów chorych, powypadkowych, wyciągniętych ze schroniska, z przewlekłymi infekcjami, z grzybicami, świerzbowcem, z ruiną w pyskach i chorymi nerkami, to także koszty odrobaczania, odpchlania, szczepienia, zastrzyki podnoszące odporność, koszty materiałów higienicznych, specjalistyczne karmy, operacje ratujące życie, koszty badań laboratoryjnych, lekarstw, prześwietleń rentgenowskich i wiele innych, których nie sposób wymienić.

Chcemy pomagać dalej, ale jest coraz trudniej. W tej chwili działamy tylko dlatego, że Przychodnie Weterynaryjne z którymi współpracujemy, jeszcze tolerują nasze zaległości. Lecznice, które przyjmują nasze koty, są anielsko cierpliwe, ale tam też muszą opłacać swoje rachunki. Też muszą komuś płacić, więc nie mogą nas cały czas kredytować. Boimy się, że nadejdzie dzień, kiedy nie będziemy mieli gdzie zajechać z chorym kotem.  Może dojść do sytuacji, kiedy zostaniemy odcięci od możliwości dalszego leczenia zwierząt i nie będziemy mogli pomóc, wtedy gdy spotkamy zwierzę które tej pomocy będzie wymagało.


Dlatego też, zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w zapłacie zaległych faktur. Każda wpłata będzie dla nas ogromną pomocą. Każda wpłacona złotówka, to okazane wielkie serce dla zwierząt pod naszą opieką.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
70 zakończonych zbiórek
Wsparły 263 osoby
14 400 zł (57,6%)
Adopcje