Dotacja - Stowarzyszenie Mam Głos

Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Mam Głos" powstało w 2012 roku. Działamy na rzecz porzuconych i skrzywdzonych przez człowieka psiaków, od tego czasu prowadzimy również niewielkie przytulisko przy ul.Asnyka 3 w Nowym Sączu.

Staramy się uczynić bardziej kolorowym świat bezdomnych, porzuconych i skrzywdzonych psów. Staramy się wyleczyć nie tylko zranione, zaniedbane ciało, ale również ich zranioną duszę. Przywracamy psiakom wiarę w człowieka i pokazujemy, że komuś na nich zależy, że człowiek potrafi być dobry. Bardzo często jesteśmy ostatnią przystanią dla schorowanych staruszków, które nie mają szansy na adopcję i wymagają dożywotniego leczenia. Staramy się dać naszym podopiecznym choć namiastkę domu. 

Obecnie pod naszą opieką znajduje się 13 psów. Sid i Lucky najdłużej czekają na swój dom i jak dotąd nikt ich jeszcze nie wypatrzył :( Paco jest w hoteliku na terapii behawioralnej, Rudolf   biszkoptowy kawaler z chorym serduchem, Messi, Puszek i Ritka uratowani z łańcucha, Filipek trafił do nas z niezbyt dobrego schroniska, w którym nie umiał sie odnaleźć, Bono podobno uciekł pseudowlascicielom podczas burzy, Pimpek błąkał sie od domu do domu, Sonia trafiła do nas w związku z chorobą właścicielki. Seniorka Lejdi trafiła do nas w bardzo złym stanie, można sie uczyć na niej anatomii,  wymaga stałego leczenia (ma zaawandowaną cukrzycę) i specjalistycznej diety, no i 15-letni dziadeczek Bobik, znaleziony zrezygnowany w studzience - nasz dziadunio ma liczne problemy zdrowotne. 
Pieniądze ze skarbonki chcemy przeznaczyć na leczenie psiaków,  odpowiednią karmę oraz na utrzymanie przytuliska. 

Pomóż nam pomagać ❤️

Anonimowy Pomagacz


 

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Justyna

X zł

Kkk

50 zł

Sylwia

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
624 zł
Wsparło 28 osób