Dotacja dla Ciapków i Ciapkotów? To możliwe!

Dotacja dla Ciapków i Ciapkotów?

To możliwe z Waszą pomocą!

Wygrywają Organizacje, których Skarbonkę konkursową do dnia 15 grudnia 2022 roku, do godziny 24:00, wesprze największa liczba unikalnych Darczyńców. Do wygrania 3x dotacja 100 000, 3x50 000, 3x30 000 oraz 3x10 000.

Z całego serca prosimy o choćby najdrobniejsze wpłaty! Każda złotówka ma ogromne znaczenie! Wszystko w Waszych rękach! Liczy się ilość unikalnych Darczyńców, a nie ilość i wysokość wpłat. Pomóżcie nam zapełnić Skarbonkę. Być może dzięki Waszej pomocy będziemy mogli pomagać jeszcze bardziej.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Każdego dnia trafiają do naszego schroniska zwierzęta bezdomne, po wypadkach, z interwencji ratujących ich życie. Wszystkie potrzebują naszej pomocy. Bardzo chcielibyśmy otrzymać z Waszą pomocą dotację dla Ciapków i Ciapkotów. Środki zebrane w ramach akcji zostaną przeznaczone na opłacenie faktur weterynaryjnych za leczenie naszych podopiecznych oraz utrzymanie naszych najbardziej schorowanych psiaków oraz kotów, m.in.zakup karmy weterynaryjnej, suplementów, leków.

Anonimowy Pomagacz

Aktualnie w naszym schronisku przebywa ponad 300 zwierząt. Wszystkie czekają na kochające domy!

Kim jesteśmy? Obiekt wpisał się w strukturę miasta i podkreśla charakter Gdyni jako miasta przyjaznego zwierzętom i dbającego o nie. Od roku 2006 w wyniku konkursu prowadzenie miejskiego schroniska powierzono nam, czyli Ogólnopolskiemu Towarzystwu Ochrony Zwierząt OTOZ „Animals”, które do dziś nieprzerwanie prowadzimy dbając o naszych podopiecznych najlepiej jak potrafimy. Dzięki dobrej współpracy z miastem obiekt został zmodernizowany ze środków Urzędu Miasta w Gdyni, gdzie powstały ogrzewanie pawilony dla zwierząt.

Anonimowy Pomagacz

Najkrócej w naszym schronisku przebywają szczenięta i kocięta, młode psy, a także te mniejszych rozmiarów oraz w typie rasy. Zdecydowanie dłużej na adopcje czekają zwierzęta starsze i schorowane, choć czasem i te znajdują nowych opiekunów. Są jednak takie, które na kochające domy czekają od lat. Są też takie, które do domu nigdy nie zdążyły.

Anonimowy Pomagacz

Wejdź na www.ciapkowo.pl i znajdź przyjaciela na dobre i na złe. Pomóż nam pomagać bezdomnym zwierzętom z gdyńskiego schroniska. Pomóż nam wygrać dotację na ratunek bezdomnych zwierząt!

Anonimowy Pomagacz

Za każdą choćby najmniejszą wpłatę dziękujemy z całego serca! Bardzo prosimy o udostępnienia. Im więcej osób dowie się o akcji tym większa szansa na wygraną. Konkurs trwa do 15 grudnia!

Wsparli

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

M.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
2 156 zł
Wsparło 95 osób