Stowarzyszenie Doża Skarbonka

Stowarzyszenie Doża Skarbonka

Reprezentant Alla Chrzanowska

E-mail aa_chrzanowska@poczta.onet.pl

Telefon 602440171

Lokalizacja Białystok, podlaskie

Doża Skarbonka to stowarzyszenie, które niesie pomoc wszystkim dogom niemieckim, które tego potrzebują. Pomagamy tym, które cierpią, są chore, starsze, bezdomne. Pomagamy, bo tak chcemy odpowiedzieć na ten ogrom miłości, jaki dogi niemieckie dają ludziom. Pomagamy, bo miłości uczyliśmy się właśnie do nich...

Pod naszą opieką znajdują się różne dogi niemieckie oraz psy w typie doga. Część z nich mieszka w hotelach, część w domach tymczasowych, a część w domach stałych. Dogi niemieckie to ogromne psy i ich leczenie również jest bardzo kosztowne, dlatego my spieszymy z pomocą.

Doża Skarbonka to Stowarzyszenie wpierające nagłe i niespodziewane potrzeby dogów niemieckich zarówno bezdomnych, jak i w uzasadnionych przypadkach, posiadających właścicieli. Środki Skarbonki są przeznaczone przede wszystkim na pomoc w nagłych, jak też i w ciężkich, przewlekłych przypadkach dogów potrzebujących pomocy. 

Stowarzyszenie to zostało stworzone w związku z bardzo dużym zapotrzebowaniem na pomoc. Dogi niemieckie są psami często chorującymi, co niestety jest bardzo smutne coraz większa ich ilość szuka nowych domów.

Aktualnie pod opieką stowarzyszenia jest kilka dogów niemickich poszukujących domów na zawsze. W związku z tą sytuacją zostaliśmy zmuszeni do zdobycia jeszcze większych środków finansowych na ich utrzymanie i leczenie. Hotel, jedzenie, transport, sterylizacja, kastracja, szczepienia, zabezpieczenie od kleszczy i pcheł... to tylko część kosztów związanych z opieką nad bezdomnymi dogami. Z całego serca zapraszamy Was do Wsparcia naszej inicjatywy i ratowania tych cudownych psów!

Pomogli

Ładuję...