Potwornie zaniedbany pies- DREDZIK, prosi o p...

Do biura KTOZ wpłyneła interwencja dotyczyła zaniedbanego psa w typie owczarka nizinnego. Zaniedbanie, złe warunki. Takich telefonów jest mnóstwo. Zgłaszający był bardzo przejęty, według relacji pies miał przebywać w złych warunkach bytowych oraz miał mieć niesamowicie skołtunioną sierść, która tworzyła wręcz skorupę.
Na miejscu właściciel psa nie chciał pokazać zwierzęcia. I już włączyła się czerwona lampka. Inspektorzy nie odpuścili, ale musieli wezwać Policję. Wreszcie udało sie zobaczyć psa. Rzeczywiście był bardzo zaniedbany.

W bardzo złym stanie wizualnym. Sierść była niesamowicie skołtuniona i tworzyła dredy, z pojedynczych dredów tworzyły sie podwójne, i tak dalej, i tak dalej..

Buda była ocieplona, jednak w kojcu było brudno i zalegało sporo starych odchodów. Od razu można było zaobserwować, że kojec nie był sprzątany od dawna. Psa zabrano do Schroniska, właściciel się go zrzekł na rzecz KTOZ. Złożono zawiadomienie na Policję.

Niezbędne są nam środki na pielęgnację dermatologiczną psiaka. Dredzik ma obolałą skórę, pojawił się odczyn zapalny i odparzenia. Dlatego wymaga on leczenia objawowego, odczulania od bólu oraz maksymalnie skutecznego wygajania skóry po powstałych 

Wsparli

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

X zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

nemo

:)
25 zł

kotleonpomaga

Trzymaj się Dredzik !

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
41%
327 zł Wsparło 13 osób CEL: 789 ZŁ