Zbiórka na niezbędny sprzęt do odławiania kotów chorych i na zabiegi kastracji!

12 dni do końca
Wsparło 29 osób
1 230 zł (87,85%)
Brakuje jeszcze 170 zł

Rozpoczęcie: 9 Lipca 2020

Zakończenie: 30 Sierpnia 2022

Godzina: 23:59

Gdy wszystkie znane sposoby łapania kotek na kastracje zawodzą, gdy klatka łapka na pilota to za mało… Potrzebny jest już specjalnie do tego przeznaczony sprzęt – DROP TRAP.

Są takie kotki, które oglądając z daleka nasze łapanki, aż za dobrze kodują sobie, że do klatki nie wolno wchodzić. Zazwyczaj są to te ostatnie ze stada, najmądrzejsze, najczujniejsze, żyjące w największym lęku przed człowiekiem. I to ich ciąże spędzają nam sen z powiek - jeden miot potrafi zniweczyć efekt wielotygodniowego nieraz odławiania i kastracji kotek.

W posiadaniu naszej grupy wolontariackiej jest tylko jeden drop na pilota. Zwykle wykorzystanie go 2-3 razy „załatwia sprawę” i kończy kastrację konkretnego stada. Jednak w związku z potrzebami jest on w ciągłym użyciu i to nie taka prosta sprawa, by ściągnąć go na umówiony z karmicielem i uzgodniony z lecznicą termin. 

Dlatego prosimy o pomoc w sfinansowaniu zakupu drugiego urządzenia. Wiemy, że jest ono kosztowne, wiemy też, że bez niego wykocą się kolejne kotki, a my nie znajdziemy miejsca, czasu i pieniędzy, by ratować kolejne maluchy. Będą rodzic się tylko po to, by wieść nędzne życia bezdomnych kotów.

Dlatego bardzo Was prosimy - pomóżcie w zakupie takiego sprzętu! Jest to bardzo kosztowny zakup, ale ta inwestycja się opłaca.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
13 aktualnych zbiórek
357 zakończonych zbiórek
12 dni do końca
Wsparło 29 osób
1 230 zł (87,85%)
Brakuje jeszcze 170 zł