Lipiec był ciężkim miesiącem... Pomocy!

13 dni do końca
Wsparło 13 osób
530 zł (17,66%)
Brakuje jeszcze 2 470 zł

Rozpoczęcie: 4 Sierpnia 2022

Zakończenie: 1 Września 2022

Godzina: 01:00

Dotychczas udawało nam się jakoś ciągnąć i każdy miesiąc zamykać w miarę na czysto. Niestety kryzys dopadł i nas. Nasze zbiórki totalnie stoją, a lipiec był bardzo ciężkim miesiącem.


Nie miałabym dnia bez zgłoszenia potrzebujących kotów. Zaciskałam zęby, odpisując " tym razem nie możemy. Nasze DT jest pełne, nie mamy gdzie pomieścić kolejnych kociąt." Starałam się proponować pomoc, chociażby w leczeniu, ale nie zawsze było to wystarczające dla zgłaszających... Nawiązując do tego- Błagam Was ! Często macie o wiele lepsze warunki do przetrzymania jednego kociaka niż my- zawalone 15 kotami, w tym chorymi na tymczasie plus oczywiście swoje zwierzęta. I to wszystko pod swoim dachem. Staramy się, aby koty miały w miarę najlepszą opiekę weterynaryjną. Dążymy, żeby w momencie adopcji były w pełni zdrowe, zaszczepione i odrobaczone. Jeżeli jest potrzeba, robimy wszelkie badania, sterylizujemy, kastrujemy, pomagamy w leczeniu kotów wolnobytujących. Staramy się zapewnić dobry byt kotów w DT - kupując wysokomięsne karmy i żwir czy potrzebne rzeczy. Nie ukrywamy, że są to OGROMNE koszty, które pokrywamy WYŁĄCZNIE z darowizn.

W lipcu w ramach naszych działań pomoc otrzymało 24 koty!!! I to koty w różnym stanie- te na tymczasie i wolnobytujace. Szyjka- kotka z ogromną raną, zgłoszona przez karmicielkę. Nawet nie chcemy myśleć, co by się stało, gdybyśmy nie pozwolili jej leczyć... jeszcze te upały.

Rodzina z Pelplina - czwórka kociąt i Mamusia na Tymczasie u Ani. Niestety świerzb ich nie opuszcza. Rodzinka dostała Oridmeryl - maść do uszu na świerzb.

Ola i Olek- dwa kociaki leczone na koci katar na DT u Magdy. Niestety stan Oli był tak ciężki, że nie udało się jej uratować...


Połamaniec z Bema- bezdomne kociaki zgłoszone do Ani. Jednego potrącił samochód. Przed nim ciężka operacja, która umożliwi mu chodzenie, koszty rzędu kolejnych 2 tysięcy złotych. Oczywiście DT u Ani

Lola Druga- znaleziona kotka w bardzo ciężkim stanie. Badania krwi, antybiotyki, leki.

4 kociaki z działek Czyzkowo- maluszki zgłoszone przez stronę PKDT. Dzięki Wioli otrzymały szanse — zaoferowała im DT i znalazła świetne domki. Ponadto wzięła na siebie ich utrzymanie. Maluszki zostały odrobaczone i odpchlone.

Przypadek- kocina przypadkowo trafiła do Ani - jest chora, ma Koci katar, antybiotyki, krople do oczu.

Biedronka i Żabka na DT u Ani zostały profilaktycznie odrobaczone. Orbit 3- czyli trzy małe Orbitki, które też zostały odrobaczone. Błagamy o pomoc! Mamy 2 tygodnie na zapłacenie faktury. Wierzymy, że uda nam się zdobyć potrzebujące pieniądze...

Pomogli

Ładuję...

Organizator
13 aktualnych zbiórek
357 zakończonych zbiórek
13 dni do końca
Wsparło 13 osób
530 zł (17,66%)
Brakuje jeszcze 2 470 zł