Cztery suczki z Dnia Kobiet

Snickers Drzazga
organizator skarbonki

Hej!

Z okazji Dnia Kobiet/Suk postanowiliśmy wyruszyć na pomoc szczeniaczkom z podwarszawskich wiosek. W ten oto sposób na pokładzie fundacji wylądowały cztery sunie - trzy przerażone światem siostry i jedna szczeniaczka z obory (nieźle się trzeba było naszorować, żeby zmyć z niej krowi aromat). Co za tym idzie? A no trzeba je teraz zabrać do weta, wyżywić, zużyć tonę podkładów. Ogólnie nie ma lekko, ale wierzymy, że dzięki Wam może być choć odrobinę lżej!

Snickers Drzazga

Snickers Drzazga

Potrzebujemy wsparcia. I dobrze wiemy, że mamy, na kogo liczyć! A właściwie... To nasze podopieczne - Delta, Lambda Omega i Sigma - mają na kogo liczyć! Razem możemy dać im nowy lepszy start.

Snickers Drzazga

Jak to mówią, "grosz do grosza..." i będzie na bombelki! Wszystkie dziewczyny czeka czipowanie, odrobaczanie, szczepienie i ewentualne badania diagnostyczne. Wjeżdżają na tymczasowe salony, gdzie trzeba będzie je wykarmić tak, żeby rosły nam silne i zdrowe! Sigma będzie potrzebować szczególnego wsparcia weterynaryjnego przez problemy skórne wynikające z warunków w jakich przebywała od dłuższego czasu (a może i nawet od urodzenia). Chcemy również zająć się kastracją niemłodej już matki, która, jak się dowiedzieliśmy, przybłąkała się na wieś i od lat rodziła tam szczeniaki co cieczkę. Dlaczego ten koszmar tyle trwał? Co się stało z poprzednimi młodymi? Nie wiemy, ale zapewniamy, że ten miot był jej ostatnim, a sunia będzie pod dobrą opieką.

Snickers Drzazga

Będziemy naprawdę wdzięczni za wsparcie. Wszelkie środki tu zebrane zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym zwierzętom. To dzięki Wam możemy odmieniać ich losy!

UPDATE: Jedna z suk-matek jest już pod naszą opieką w domu tymczasowym. Oswaja się z nową sytuacją pod wspaniałą opieką. Koniec z rodzeniem co cieczkę!

Snickers Drzazga

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

56 zł

Anonimowy Pomagacz

44 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Herbi

50 zł

Justyna

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
81%
1 225 zł Wsparło 27 osób CEL: 1 500 ZŁ
Wesprzyj