Na ratunek dzikim zwierzętom!

Wsparły 1 432 osoby
83 720 zł (33,48%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 4 Maja 2022

Zakończenie: 31 Stycznia 2023

Godzina: 20:00

Nasza zbiórka dobiegła końca i dzięki Waszej pomocy uzbieraliśmy ponad 83 000 zł. Dzięki tej kwocie mogliśmy utrzymać poszkodowane dzikie zwierzaki, które do nas trafiły w roku 2022. 

Wsparliście opiekę, karmienie i leczenie 2566 potrzebujących pomocy ptaków oraz drobnych ssaków. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, bo bez Waszej pomocy nie moglibyśmy działać. 

To czego Nam się nie udało, to dokończenie budowy nowej części ośrodka czyli odchowalni dla dzikich zierząt i remont gabinetu. Nie poddajemy się! Dzięki pomocy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środwiska w Gdańsku, który zwiększył dotację do dokończenia i przeprowadzki do nowej części niewiele nam brakuje.

Mamy nadzięję, że przy Wsparciu draczyńców może uda nam się zakończyć prace do kwietnia. Było by pięknie, bo wtedy już zaczyna się sezon lęgowy ptaków i mamy sporo  młodych pacjentów pod opieką.

Remont gabinetu jeszcze pozostaje w sferze marzeń. Po 10 latach działalności i pomocy ponad 17 000 dzikich większość wyposażenia się weksplatowałą lub jest w rozsypce. Chcielibyśmy też poszeżyć nasze możliwości diagnostyczne. To plan na ten rok :) Może się uda, byłoby wspaniale.

Bardzo Wam dziękujemy za Wasze wsparcie. Nie ukywamy był to ciężki rok nie tylko dla nas. Dzięki wam przetrwaliśmy i mamy nadzieję, że będzie lepiej. W trosce o dzikość! Razem możemy więcej.

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 1 432 osoby
83 720 zł (33,48%)
Adopcje