Na kupno sprzętu pomocnego przy ratowaniu dzi...

Agnieszka Lisiewicz
organizator skarbonki

Fundacja Dzikie zwierzęta w potrzebie powstała z pasji do bezinteresownej pomocy wszystkim zwierzętom, które tej pomocy potrzebują. Nie kategoryzujemy zwierząt, nie dzielimy je na godne do życia czy szkodniki. Dla nas każde życie jest ważne i tak samo walczymy o życie zwierząt chronionych, łownych czy inwazyjnych. Nie odmawiamy w miarę możliwości pomocy zwierzętom gospodarczym i domowym. Pod naszą opieką są szopy, lisy, tchórze, wizony, skunks, jenoty, konie, byk, owce, kozy, wielbłąd, osiołki, psy i koty. To stali rezydenci.  Działamy całodobowo przez siedem dni w tygodniu, nie ograniczamy się tylko do naszego regionu ale też pomagamy na terenie całej Polski. Jenoty z Mikołajek, Bezledów, Poznania. Szopy i lis z Gdańska, kuny z Kielc, wiewiórka z Chorzowa to tylko niektóre przykłady działania w Polsce.

Do odławiania  mamy tylko swoję ręcę i pożyczony sprzęt, który nie zawsze jest do dyspozycji, dlatego postanowiliśmy założyć skarbonkę na ratujemy zwierzaki aby zebrać pieniądze na zakup dwóch kamer termowizyjnych, dronów, broni Palmera, czterech fotopułapek, chwytaków, podbieraków, odłowni, transporterów. Zdajemy sobie jak duże to są nakłady finansowe i tylko od Was zależy co uda się kupić.

Ten sprzęt pomoże nam być jeszcze bardziej skutecznymi w działaniu . Ten sprzęt pozwoli na szybsze lokalizowanie i krótszy czas odłowu a tym samym szybszy powrót do zdrowia.

Anonimowy Pomagacz

Razem możemy więcej.

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

M.

15 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Jar Jaw

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
4 263,11 zł
Wsparło 209 osób