Ostatnia szansa dla psich seniorków

Grażyna Malak
organizator skarbonki

Gdy starszy pies trafi do schroniska, to najczęściej odchodzi bardzo szybko za tęczowy most. Kilkunastoletnie czworonogi ciężko znoszą zmianę warunków, samotność. Nawet jak tli się w nich nadzieja, to najczęściej szybko gaśnie wraz z kolejnym odwiedzającym, który przejdzie obojętnie obok krat z za których wygląda siwy pyszczek.

Anonimowa Pomagaczka

Niewiele osób decyduje się na adopcje zwierzęcych seniorów, a zwłaszcza tych, które nie są w stanie samodzielnie funkcjonować. Życie z takim staruszkiem łączy się często z koniecznością całodobowej opieki, gdy psiaki nie są w stanie utrzymać swoich potrzeb fizjologicznych, samodzielnie jeść i wstawać. To trudne przywiązać się do istoty, która może odejść w każdej chwili. Nie ma domów spokojnej starości dla czworonogów, dlatego Fundacja Psiaki-Cudaki, to bardzo wyjątkowe miejsce. To u nas stare, schorowane psy mogą godnie dożyć ostatnich chwil, w cieple, z pełnymi brzuszkami, opieką weterynaryjną, przy kochającym człowieku. Domowe warunki pozwalają im poczuć się bezpiecznie. Mimo, że nie mamy zasięgów jak znane fundacje, to chcielibyśmy poprosić o wsparcie naszej zbiórki, każda złotówka przeznaczona zostanie na emeryturę naszych najstarszych podopiecznych i rehabilitacje tych, których leczenie jest długotrwałe.

Anonimowa Pomagaczka

Zbieramy na podkłady jednorazowe, rękawiczki, koce, posłania, specjalistyczną karmę i opłacenie rachunków za weterynarzy, robimy wiele kosztownych badań: tomograf, usg, bez tego nie jesteśmy w stanie odpowiednio zdiagnozować naszych seniorów i skutecznie im pomóc.

Anonimowa Pomagaczka

Z całego serca dziękujemy za wsparcie, jakie otrzymujemy od Darczyńców !

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

5 zł

Magda Wiatrowska

30 zł

Krln

20 zł

Mateusz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

4,67 zł

Marta

20 zł

Fausta

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 245 zł
Wsparło 41 osób