Fakir i Panda - na godną starość w hotelu!

Zbiórka zakończona
Wsparło 30 osób
1 864 zł (46,6%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 21 Marca 2023

Zakończenie: 25 Maja 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Fakir i Panda to seniorzy, którzy pod naszymi skrzydłami są najdłużej... Kilka lat temu zabraliśmy je ze schroniska o złej renomie.

Okazało się, że są to psiaki zupełnie niewidoczne dla społeczeństwa, przez kolka lat nie mieliśmy w ich sprawie żadnego zapytania, nawet jednego telefonu. Od momentu zabrania tułały się od hotelu do hotelu… W schronisku znały tylko zimny boks i krzyki. Były zdziczałe. Nie da się zapomnieć ich przerażonych oczu, gdy je zabieraliśmy. Bały się każdego dotyku, nawet spojrzenia. 

W lutym 2023 zostały przeniesione do hotelu pod Chełmem "psia rodzina hotel dla psów u psiej mamy" gdzie otoczone miłością, uczą się żyć przy człowieku. Po kilku latach w końcu chodzą na spacery, merdają ogonkami. Cieszą się na widok swoich opiekunów. Psiaki są już starsze, mają ponad 10 lat, dodatkowo Panda ma problemu z trzustką. Specjalistyczna karma, leki - kosztują krocie… Liczymy się z tym, że ten hotel będzie ich dożywotnym, ALE PŁATNYM DOMEM. Na cud adopcji raczej nie liczymy.

Miesięczny koszt pobytu Fakira i Pandy w hotelu to łączy koszt w wysokości 600 zł + karma + leki. Bardzo prosimy o pomoc. Środki finansowe od ludzi o dobrym serduszku, są naszym jedynym dochodem…

Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt 

Organizator
7 aktualnych zbiórek
688 zakończonych zbiórek
Wsparło 30 osób
1 864 zł (46,6%)
Adopcje