Mamy do zapłacenia 8408,02 zł za gaz… Bez Ciebie sobie nie poradzimy. Błagamy o pomoc!

Zbiórka zakończona
Wsparło 259 osób
10 240 zł (51,2%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 23 Marca 2023

Zakończenie: 12 Kwietnia 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
04 Kwietnia 2023, 09:27
❤️

Dzięki wsparciu cudownych ludzi o ogromnych sercach udało się uzbierać na spłatę faktury za gaz ❤️❤️ Z całego serca za to dziękujemy! ❤️ To jednak tylko jedna ze stosa faktur więc gdyby ktoś jeszcze zechciał dorzucić grosik na opłatę pozostałych będziemy ogromnie wdzięczni ❤️❤️

Kolejny nasz dramat… Mamy do zapłacenia ponad 8 tysięcy za gaz. Niestety nasza Przystań chyba tego nie przetrwa… Nadal mamy nieopłacone faktury za prąd i leczenie a tutaj kolejny przysłowiowy gwóźdź do trumny - 8400 zł… To kosmiczna kwota.

Nie mamy pojęcia skąd ją weźmiemy. Nawet nie wiemy już jak prosić. Błagamy jeszcze raz o pomoc, o złotówkę, dwa złote o ogonek z konta... o udostępnienie. Nasze życie kręci się wokół zwierząt od rana do wieczora. Wszystko, co robimy, dzieje się po to, aby naszym podopiecznym żyło się godnie, aby miały zaspokojone wszystkie potrzeby, aby było im ciepło, aby brzuszki były pełne, a boksy czyste. Ratujemy, leczymy stawiamy na łapki, nogi… dajemy namiastkę domu, w serduszka wlewamy tyle miłości, ile są w stanie przyjąć. Niestety nasze oddanie, miłość, opieka nie wystarczają. Aby utrzymać 500 zwierząt, aby je nakarmić, aby zapewnić im wszystko, czego potrzebują … potrzebujemy ogromnych pieniędzy. Nie mamy żadnych dotacji, utrzymujemy nasze przytulisko tylko dzięki Wam, dzięki ludziom o dobrych sercach.

Znów mamy problem ogromny… znów nie mamy nikogo poza Wami, i mimo że jest nam głupio znów prosimy. Ale robimy to, bo nasze zwierzaki są najważniejsze. Mamy do opłacenia fakturę za gaz. Gaz zapewnia nam ciepłą wodę, ogrzewanie, możemy też zapewnić naszym podopiecznym ciepłe posiłki, bo na gazie sporo gotujemy. Faktura jaką mamy zapłacić… nawet nie to, że spędza nam sen z powiek, bo takich rachunków mamy wiele… przeraża nas, a my nie zapłacimy tej faktury, bo sami nie damy rady. I zostaniemy bez gazu, bez ciepłej wody, bez ciepła. Przy takiej ilości zwierząt starych i chorych nie możemy sobie na to pozwolić.

Pogoda wciąż płata nam figle. Raz ciepło, raz zimno… dlatego nie prosimy, a błagamy o pomoc, o wsparcie… Do zapłacenia mamy znowu 8408,02 zł. Czas tylko do 05.04.2023 To niewiele czasu a kwota ogromna. Z góry pięknie dziękujemy za każdą pomoc.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
28 aktualnych zbiórek
171 zakończonych zbiórek
Wsparło 259 osób
10 240 zł (51,2%)
Adopcje