Aby brzuszki były pełne - siano i pasza dla ocalonych zwierząt

Zbiórka zakończona
Wsparły 3 234 osoby
10 685 zł (89,04%)

Rozpoczęcie: 10 Sierpnia 2018

Zakończenie: 17 Marca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Zwierzęta, które dostały szansę na drugie życie proszą o pomoc. Wymagają nie tylko naszej i weterynaryjnej opieki, ale także odpowiedniej, bogatej w witaminy paszy, dobrego siana.  Bez Waszego wsparcia nie przetrwamy zimy.

Prosimy Was o pomoc w zapewnieniu bezpiecznej zimy naszym podopiecznym. Zbieramy na zakup siana, paszy słomy, aby nadchodzącej zimy nie zabrakło im jedzenia. Siano i pasza to podstawa w żywieniu podopiecznych, bez tego nie przetrwają.

Zwierzęta muszą jeść, w tym roku susza zniszczyła plony, słońce wysuszyło łąki drugiego pokosu siana nie będzie, zapowiada się ciężki okres cena siana będzie o wiele wyższa. W okresie od października do połowy czerwca średnio potrzebujemy ok. 40-45 dużych bel siana miesięcznie tj. wydatek ok. 4000-4500 zł, a przecież nie tylko sianem koń żyje. Potrzebna jest pasza , warzywa , witaminy, słoma do wyścielenia boksów.

Już teraz musimy zgromadzić jedzenie dla zwierząt. Nie pobieramy dopłat rolniczych, nie jesteśmy przez nikogo dotowani, utrzymujemy podopiecznych tylko i wyłącznie z darowizn ludzi dobrej woli i własnych funduszy.

Zwierzęta nie pracują na siebie, nie mają stałego wsparcia. W większości to zwierzęta uratowane od uboju, wyzysku, chore, niepełnosprawne, wycofane psychicznie.

Nie zwrócimy im młodości czy zdrowia, które straciły służąc człowiekowi, ale możemy podarować im godną emeryturę i bezpieczny dom.

Liczymy na Waszą pomoc! Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą przekazaną wpłatę, za każde udostępnienie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
44 zakończone zbiórki
Wsparły 3 234 osoby
10 685 zł (89,04%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość