Aby brzuszki były pełne - siano i pasza dla ocalonych zwierząt

Wsparło 1 029 osób
4 156,62 zł (8,31%)
Brakuje jeszcze 45 843,38 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 10 Sierpnia 2018

Zakończenie: 20 Stycznia 2019

Prosimy Was o pomoc w zapewnieniu kolejnej bezpiecznej zimy naszym podopiecznym. Zbieramy na zakup siana, paszy słomy, aby nadchodzącej zimy nie zabrakło im jedzenia. Siano i pasza to podstawa w żywieniu podopiecznych, bez tego nie przetrwają.

Zwierzęta muszą jeść, w tym roku susza zniszczyła plony, słońce wysuszyło łąki drugiego pokosu siana nie będzie, zapowiada się ciężki okres cena siana będzie o wiele wyższa.

W okresie od października do połowy czerwca średnio potrzebujemy ok. 40-45 dużych bel siana miesięcznie tj. wydatek ok. 4000-4500 zł, a przecież nie tylko sianem koń żyje. Potrzebna jest pasza, marchew,witaminy, słoma do wyścielenia boksów.

Już teraz musimy zgromadzić jedzenie dla zwierząt. Nie pobieramy dopłat rolniczych, nie jesteśmy przez nikogo dotowani, utrzymujemy podopiecznych tylko i wyłącznie z darowizn ludzi dobrej woli i własnych funduszy.

Zwierzęta nie pracują na siebie, nie mają stałego wsparcia. W większości to zwierzęta uratowane od uboju, wyzysku, chore, niepełnosprawne, wycofane psychicznie.

Zwierzęta, które dostały szansę na drugie życie proszą o pomoc. Wymagają opieki, nie tylko weterynaryjnej, ale także odpowiedniej, bogatej w witaminy paszy (szczególnie dla seniorów). Bez Waszego wsparcia nie przetrwamy zimy.

 Nie zwrócimy im młodości czy zdrowia, które straciły służąc człowiekowi, ale możemy podarować im godną emeryturę i bezpieczny dom.

Liczymy na Waszą pomoc !

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą przekazaną wpłatę, za każdego sms-a, za każde udostępnienie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
32 zakończone zbiórki
Wsparło 1 029 osób
4 156,62 zł (8,31%)
Brakuje jeszcze 45 843,38 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość