Aby brzuszki były pełne - siano i pasza dla ocalonych zwierząt

Wsparło 413 osób
1 364,02 zł (2,73%)
Brakuje jeszcze 48 635,98 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 10 Sierpnia 2018

Zakończenie: 20 Maja 2019

Prosimy Was o pomoc w zapewnieniu kolejnej bezpiecznej zimy naszym podopiecznym. Zbieramy na zakup siana, paszy słomy, aby nadchodzącej zimy nie zabrakło im jedzenia. Siano i pasza to podstawa w żywieniu podopiecznych, bez tego nie przetrwają.

Zwierzęta muszą jeść, w tym roku susza zniszczyła plony, słońce wysuszyło łąki drugiego pokosu siana nie będzie, zapowiada się ciężki okres. Już teraz musimy zgromadzić jedzenie dla zwierząt. Nie pobieramy dopłat rolniczych, nie jesteśmy przez nikogo dotowani, utrzymujemy podopiecznych tylko i wyłącznie z darowizn ludzi dobrej woli i własnych funduszy.

Zwierzęta nie pracują na siebie, nie mają stałego wsparcia. W większości to zwierzęta uratowane od uboju, wyzysku, chore, niepełnosprawne, wycofane psychicznie.

Zwierzęta, które dostały szansę na drugie życie proszą o pomoc.

Wymagają opieki, nie tylko weterynaryjnej, ale także odpowiedniej, bogatej w witaminy paszy (szczególnie dla seniorów). Nie zwrócimy im młodości czy zdrowia, które straciły służąc człowiekowi, ale możemy podarować im godną emeryturę i bezpieczny dom.

Liczymy na Waszą pomoc. Dzięki Wam będą miały pełne brzuszki, ciepłą pościel, a my będziemy mogli zagwarantować im dom bez zamartwiania się o kolejny dzień.

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą przekazaną wpłatę, za każdego sms-a, za każde udostępnienie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
28 zakończonych zbiórek
Wsparło 413 osób
1 364,02 zł (2,73%)
Brakuje jeszcze 48 635,98 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość