Łapiemy dotację na naszą Fundację.

Dorota Puchalska
organizator skarbonki

Kochani Przyjaciele, jest sprawa. Bierzemy udział w konkursie "Łap dotacje na organizacjie" organizowanym przez Ratujemy Zwierzaki. Wiecie jak mamy bardzo ciężko, dlatego każda możliwość zgromadzenia środków jest na wagę życia dla naszych zwierząt.

60 kocich ogonków, ich psi przyjaciel Kadet i 15 uratowanych przed rzeźnią koni ma nadzieję, że z chęcią weźmiecie udział w konkursie i przyczynicie się do poprawy ich dramatycznej sytuacji. Nasze kocie ogonki pilnie potrzebują karmy specjalistycznej, która jest coraz droższa a bez niej bardzo ciężko będzie im poradzić sobie z dolegliwościami. Najbardziej potrzeba karmy wspierającej leczenie układu moczowego, bo z chorym układem moczowym jest ich najwięcej. Potrzebujemy też karmy wspierającej chore nerki a także karmy, która wspomaga leczenie problemów jelitowych. Nasze uratowane przed rzeźnią konie, potrzebują spokojnego życia w Konikowym Domu, za wynajem którego każdego miesiąca musimy wnosić opłaty. Jeśli dzięki Wam uda nam się cokolwiek wygrać, będzie to ogromne pomoc i wsparcie w tych coraz trudniejszych czasach.

Bardzo ważna rzecz. W konkursie nie liczy się zgromadzona kwota, tylko ilość unikalnych darczyńców, którzy zechcą nas wesprzeć.

To jest pierwszy nasz konkurs. Z duszą na ramieniu przystępujemy do niego, mając nadzieję, że będzie Was jak najwięcej. 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

10 zł

Danuta

30 zł

Aneta

50 zł

Kleoma

10 zł

Aneta

10 zł

💗

10 zł

Sonia

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
2 238 zł
Wsparło 108 osób