"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla F...

Jedno Serce Nie Da Rady
organizator skarbonki

Jedno Serce Nie Da Rady

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące pod opieką Fundacji "Jedno Serce Nie Da Rady" z Białegostoku przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Powstanie Fundacji dla Zwierząt „Jedno Serce Nie Da Rady” jest wynikiem wieloletnich doświadczeń w zakresie pomocy udzielanej zwierzętom bezdomnym, cierpiącym, niechcianym. Założyciele fundacji wierzą, że razem można osiągnąć więcej – pokonać trudności, przełamać bierność, a pasję miłości do zwierząt przekuć na poprawę losu potrzebujących. Współdziałając przekonali się, że łącząc różne sposoby działania, dając to, co każdy ma – czas, pieniądze, opiekę, różne umiejętności – małymi krokami dochodzą do większych celów. Zapraszają do wspólnego działania wszystkich, wiedzą, że mogą liczyć na pomoc wielu Przyjaciół. Ale potrzeba ich więcej, bo ogrom biedy i cierpienia wśród zwierząt na Podlasiu wciąż nie ma granic.

Wsparli

100 zł

Jadwiga

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

100 zł

Aleksander

100 zł

Anonimowy Pomagacz

szacun
2 zł

M

10 zł

Monia

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
17%
882 zł Wsparło 27 osób CEL: 5 000 ZŁ