"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla F...

Fundacja "Ogon Do Góry"
organizator skarbonki

Fundacja "Ogon Do Góry"

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące pod opieką Fundacji "Ogon Do Góry" z Kołobrzegu przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Łączy nas ogromna miłość do zwierząt i wszystko co robimy jest z myślą o nich i ich dobru. Połączyły nas zwierzęta, wszystkie poznałyśmy się podczas wolontariatu. Chcąc pomagać bardziej i z większą siłą stworzyłyśmy Fundację Ogon Do Góry. Działamy w Kołobrzegu i jego okolicach, jednak nierzadko zdarza się nam jechać kilkaset kilometrów na ratunek jakiemuś biedakowi. Pod naszą opiekę trafiają różne zwierzęta, nie tylko psy i koty. Jako jedni z bardzo nielicznych ratujemy na ile jest to możliwe ptaki w naszym rejonie. Mamy ogromne plany i równie wielką nadzieję, że wszystkie je uda się zrealizować. Jednak nie uda nam się to bez Waszej pomocy! Naszym największym marzeniem jest stworzenie bezpiecznego miejsca dla zwierząt, schroniska, które będzie jedynie przejściowym etapem w życiu skrzywdzonych zwierząt oraz azylu dla rannych ptaków. Do tego celu potrzebne jest nam ogromne wsparcie darczyńców, gdyż prócz rąk do pracy, miłości do zwierząt i miliona pomysłów nie mamy za wiele. Stawiamy również na edukację najmłodszych w naszym rejonie, regularnie odwiedzamy szkoły, edukujemy dzieci. Kolejny rok organizujemy akcję “Kocia Chata od Dzieciaka” podczas której budujemy z dziećmi przed okresem zimowym domki dla kotów wolnożyjących.

Wsparli

200 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

28 zł

em

40 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Agnieszka

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
9%
498 zł Wsparło 6 osób CEL: 5 000 ZŁ