"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla F...

Fundacja Krzykosiaki
organizator skarbonki

Fundacja Krzykosiaki

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki przebywające pod opieką Fundacji "Przy w Potrzebie" Krzykosiaki w Kłodawie przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Fundacja Krzykosiaki – Psy w Potrzebie ma swoje początki w działalności jednego człowieka, pana Zbyszka Józefa Kowalewskiego, opiekuna Krzykosiaków. W 2008 r nieprzewidziane ciosy losu przyniosły panu Zbyszkowi problemy finansowe, a trzyletnia walka z nimi doprowadziła do udaru mózgu. W trosce o psy pan Zbyszek nie poddał się operacji i rekonwalescencji i nadal zapewniał im stałą opiekę. Dobry los sprawił, że w tym czasie pojawili się wspaniali ludzie, którzy zaczęli pomagać panu Zbyszkowi i jego podopiecznym w Krzykosach. Tak powstało Przytulisko Krzykosiaki (nazwa pochodzi od jego siedziby w Krzykosach), istniejące wyłącznie dzięki ludziom dobrego serca, którzy wspomagają Krzykosiaki i jego opiekuna przesyłając karmę, datki oraz fanty. W maju 2016 roku powstała Fundacja Krzykosiaki – Psy w Potrzebie. Powstała ona dzięki zaangażowaniu pana Zbyszka i osób zgromadzonych wokół Przytuliska Krzykosiaki i ma na celu wspomaganie Krzykosiaków we wszystkich dziedzinach.

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

M

15 zł

Gabrysia

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
8%
435 zł Wsparło 12 osób CEL: 5 000 ZŁ