"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla F...

Przytulisko Znajdki
organizator skarbonki

Przytulisko Znajdki

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Przytulisku koło Radzymina pod opieką Fundacji "Znajdki" przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Fundacja i Przytulisko Znajdki k/Radzymina zajmuje się pomocą porzuconym zwierzętom. Przygarnia je, leczy chore, sterylizuje, kastruje, szuka nowych dobrych domów. Propaguje idee ochrony praw zwierząt w społeczeństwie. Zajmujemy się zwierzętami, które ze względu na choroby i niepełnosprawność nie mają szans na znalezienie domów. Sprawujemy teraz opiekę nad kilkunastoma takimi zwierzętami. Współpracujemy z samorządami i innymi organizacjami pozarządowymi w zakresie ogólnie rozumianych spraw dotyczących zwierząt i ich praw. Poza wsparciem finansowym prosimy także o pomoc w codziennym funkcjonowaniu naszego przytuliska, będziemy wdzięczni za pomoc w sprzątaniu, karmieniu, wyprowadzaniu psów – w szczególności w tygodniu, ponieważ wtedy nie odwiedza nas tak wielu wolontariuszy jak w weekendy.

Wsparli

36 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Magda

Dla Burka od Kevina 🙂.
5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
15%
750 zł Wsparło 31 osób CEL: 5 000 ZŁ