Ocaliliśmy tysiące zwierząt, Pomóż ocalić nas...

Mariusz Tauber
organizator skarbonki

Ocaliliśmy tysiące zwierząt, Pomóż ocalić następne!

Fundacja przeznaczy zebrane środki na leczenie. 

Anonimowy Pomagacz

Kochani! Jak zawsze nic o nas bez Was! Przepraszamy, że znów zawracamy Wam głowy, ale do kogo innego mamy się zwrócić, jak nie do przyjaciół kochających zwierzęta. Otóż mamy możliwość wzięcia udziału w kolejnym konkursie, celem którego jest zbiórka środków finansowych, na leczenie naszych zwierząt. Nasze zwierzaki się starzeją, wymagają coraz bardziej skomplikowanych zabiegów, ceny usług weterynaryjnych rosną cały czas. Jestesmy przerażeni :( A co i rusz przyjmujemy nowe biedy potargane przez los i okrucieństwo człowieka, więc każda wpłacona złotówka jest nie na wagę złota, ale czegoś ważniejszego NA WAGĘ ŻYCIA ZWIERZĄT. Ludziska kochane, jak? Pomożecie? 

Anonimowy Pomagacz


Chodzi o to, żeby jak najwięcej darczyńców wrzuciło do naszej skarbonki brzęczące grosiki lub szeleszczące papierki ;) ALE! Nie liczy się suma wpłat, tylko ilość wpłacających.

Fundacja, której skarbonka zapełni się wpłatami od największej liczby darczyńców – WYGRA!

Przewrotny zamysł, ale idea nam się podoba :) Można wpłacać po 1 zł, ale oby jak najwięcej z Was wpłaciło.

Jeśli ktoś ma kilka kont bankowych może dokonać wpłaty z każdego konta. Na przykład, chcesz wpłacić 3 zł i masz 3 konta bankowe, to rozbij tę wpłatę na trzy złotówki i wpłać 3 razy po 1 zł z każdego konta, wtedy będziesz liczony jako 3 osoby.

Jest z tym trochę roboty, ale cel szczytny :) Powtarzamy, liczy się liczba wpłacających, nie liczy się suma wpłat.

Anonimowy Pomagacz

Dlatego tak ważne jest, żebyście zaangażowali rodzinę, znajomych, znajomych znajomych, sąsiadów, słowem wszystkich, kto mógłby wrzucić nawet najmniejszy nominał, bo wpłata od każdej osoby pomaga.

Anonimowy Pomagacz

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem jest miejscem, w którym bezdomne psy i koty znajdują nie tylko schronienie i pełną miskę, ale też opiekę weterynaryjną i serdeczne zainteresowanie ze strony ludzi o dobrych sercach. Dbamy o dobrą kondycję fizyczną i psychiczną naszych podopiecznych. Zwierzęta są pielęgnowane, regularnie wyprowadzane na spacery i szkolone. Współpracujemy z behawiorystami.

Anonimowy Pomagacz

Fundacja realizuje swoje zadania statutowe poprzez:

> Adopcję psów i kotów, znajdujących się pod opieką fundacji, a także pomoc zwierzętom osób, będących w trudnej sytuacji życiowej.

Anonimowy Pomagacz

> Leczenie zwierząt ciężko poszkodowanych w wypadkach drogowych, kastrowanie i profilaktyka zdrowotna czworonogów.

Anonimowy Pomagacz

> Interwencje w sprawie pokrzywdzonych zwierzaków. Jako pierwsi stworzyliśmy w Warszawie Ratunkowy Patrol Interwencyjny.

Anonimowy Pomagacz

> Edukację w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych oraz z udziałem zwierząt. Uczymy odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami domowymi.

Anonimowy Pomagacz

> Wolontariat młodzieży i osób dorosłych. Organizujemy szkolenia dla adeptów wolontariatu. Nasza baza liczy kilkuset wolontariuszy, a ich liczba wciąż rośnie.

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

57 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
20 131 zł
Wsparło 1 149 osób