Na karmę dla zwierzaków

Dominik Solecki
organizator skarbonki

Hej!

Potrzebna pomoc dla piesków i kotków z fundacji :)

Kazda złotówka ma znaczenie !

Pozniżej oficjalny opis Fundacji Głosem Zwierząt w Dopiewie

Z góry dziękuje za wsparcie skarbonki ♥️

Przy okazji zachęcam do adopcji wspaniałego psiaka Collina :) zdjecie z dzisiejszego spaceru poniżej :)

Dominik Solecki

Dominik Solecki

------------------------------------------------

Czujesz się samotny? Szukasz przyjaciela i bezinteresownej miłości? Odwiedź schronisko dla zwierząt! Kampania #GłosemZwierząt promuje postawę społeczną „nie kupuj, adoptuj” zachęcając do adopcji zwierząt bezdomnych. Wejdź na https://pokochaj.glosemzwierzat.pl/ i zobacz kto na Ciebie czeka. Nie możesz adoptować? Przekaż 1% podatku na Fundację Głosem Zwierząt KRS 0000373309.

Kampanię wsparli swoim wizerunkiem Agata Buzek, Justyna Wasilewska, Katarzyna Żak, Bartosz Bielenia, Jacek Braciak oraz Sebastian Stanki Stankiewicz.

Fundacja „Głosem Zwierząt” powstała, aby ludzie w niej skupieni, mogli mówić w imieniu tych, którzy głosu nie mają – zwierząt. U podstaw naszego działania leży niezgoda na okrutny los, na traktowanie zwierząt jak rzeczy, na ludzką obojętność wobec ich cierpienia, na bezkarność ludzi znęcających się nad nimi. Współpracujemy ze schroniskami komunalnymi w Poznaniu i Dopiewie. Pomagamy przebywającym w nich chorym zwierzętom, których leczenie wykracza poza diagnostyczne i finansowe możliwości tych schronisk. Zajmujemy się adopcjami  – poznajemy naszych podopiecznych, oswajamy, uczymy czystości, a potem kiedy są już w pełni gotowi, szukamy im nowych, kochających domów, które wnikliwie weryfikujemy. Procedura ta jest niezwykle drobiazgowa, pochłania znaczne nakłady finansowe i wymaga dobrej logistyki. Jednak efekty jej są bardzo dobre. Bardzo rzadko zdarzało się, że adoptujący nas zawiódł, choćby i dlatego, iż domagamy się regularnych wieści i zdjęć o adoptującym zwierzęciu. Interweniujemy w przypadkach znęcania się nad zwierzętami oraz drastycznego ich zaniedbywania.   Współpracujemy z organami ścigania oraz występujemy przed sądem w charakterze oskarżycieli posiłkowych.   Uczestniczymy i propagujemy coroczną akcję sterylizacji i kastracji.  Wszystkie psy pod naszą opieką są kastrowane/sterylizowane, a jeśli nie zdążymy, lub nie mamy środków na to, w umowie zastrzegamy sobie zapis, że pod rygorem odebrania, zwierzę musi być poddane zabiegowi w terminie 3 miesięcy od daty adopcji (w przypadku zwierzęcia dojrzałego). 

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 1 000 ZŁ
Wesprzyj