Podaruj SERCE Ptakom !

Edyta Bąk
organizator skarbonki

UWAGA NIEKTÓRE ZDJĘCIA SĄ DRASTYCZNE !!!

Kochani pod opieką Fundacji Haasta jest kilkadziesiąt ptaków , trafiają do nas chore, ranne , cierpiące , te występujące w naszym kraju jak i ptaki egzotyczne z różnych interwencji , często bardzo drastycznych .

Edyta Bąk

Edyta Bąk

Edyta Bąk

Albo też takie , które po prostu sobie nie radzą i bez naszej pomocy nie byłyby w stanie przeżyć.

Edyta Bąk

Edyta Bąk

Edyta Bąk

Edyta Bąk

Ptaki wymagają szczególnej opieki ,  odpowiedniej karmy , leków oraz szczegółowych badań i wizyt w specjalistycznej klinice weterynaryjnej dla dzikich zwierząt .

Edyta Bąk

Edyta Bąk

Edyta Bąk

Kochamy te zwierzęta ale samą miłością je nie nakarmimy , dlatego zwracamy się do was z prośbą o pomoc dla naszych pierzastych podopiecznych .

Edyta Bąk

Edyta Bąk

Prosimy bardzo nieśmiało w ten Świąteczny czas o odrobinę „serca” dla ptaków , które mają naprawdę ciężkie życie.

Edyta Bąk

Prawie już wszystkie podlegają ochronie,   ale gdy są ranne to mało kto chce im pomagać, problem generalnie  „zamiatany jest pod dywan”, zaczyna się przysłowiowe „odbijanie piłeczki” , właśnie wtedy nagle wszyscy zapominają o ich OCHRONIE…aż w końcu jest już za późno na jakąkolwiek pomoc…..bardzo jest to smutne i przykre .

Edyta Bąk

 

Edyta Bąk

Edyta Bąk

Na szczęście jest takie miejsce jak nasze , w którym udzielona jest im niezbędna pomoc . Dajemy ptakom możliwość powrotu do zdrowia i uzyskania na nowo wolności.

Edyta Bąk

Edyta Bąk

Będziemy pomagać dalej jednak bez Waszej pomocy nie poradzimy sobie . Tylko dzięki Waszemu wsparciu,  mają szansę wrócić do Natury ...  Pamiętajcie, że każda, nawet najmniejsza kwota ma znaczenie a my, za każdą wpłatę będziemy ogromnie wdzięczni..... DZIĘKUJEMY !!!

Edyta Bąk

Wsparli

50 zł

Mariusz

40 zł

Kasia

30 zł

kasia

30 zł

Kasia

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
6%
200 zł Wsparło 7 osób CEL: 3 000 ZŁ
Wesprzyj