Fundacja ODIN Psy Karelskie - Północne Psy Myśliwskie - Na Rzecz Ochrony Zwierząt ​

Fundacja ODIN  Psy Karelskie - Północne Psy Myśliwskie - Na Rzecz Ochrony Zwierząt  ​

Reprezentant Anna Wysocka

E-mail annabwysocka@gmail.com

Telefon +48537756569

Lokalizacja Gdynia, pomorskie

PSY

Fundacja niesie pomoc psom w typie Karelski Pies na Niedźwiedzie, Północnym Psom Myśliwskim, i pomoże wszystkim Pierwotnym w potrzebie, w miarę naszych możliwości. Pomagamy tym zagubionym, bezdomnym, porzuconym,  chorym, oraz tym którym zagraża człowiek. Pomagamy znaleźć odpowiedzialny i kochający dom, jeśli sytuacja właścicieli uległa zmianie i są zmuszeni oddać psa. Pozyskane środki przeznaczamy miedzy innymi na opiekę weterynaryjna, koszty leczenia, kastracji i sterylizacji, szczepienia, karmy i na zakwaterowanie. Organizujemy transport i umieszczamy pieski w Domach Tymczasowych lub Hotelikach, socjalizujemy i przygotowujemy do adopcji.

https://www.odin.org.pl/psy

NA RZECZ DZIKICH ZWIERZAT

We współpracy z ekipa doświadczonych biologów i treserów psów Karelskich Wind River Bear Institute, organizujemy działania w zakresie ochrony dzikich zwierząt poprzez organizowanie akcji z psami oraz edukacje społeczną.

Celem tych akcji będzie zminimalizowanie śmiertelności dzikich zwierząt, poprawa bezpieczeństwa ludzi i redukcja szkód mienia spowodowanych przez dzikie zwierzęta. W konfliktach zachodzących miedzy człowiekiem a dzikimi zwierzętami, zawsze przegrywają zwierzęta. Kampanie edukacyjne i akcje maja na celu ochronę zarówno ludzi i zwierząt domowych przed dzikimi zwierzętami, jak i dzikich zwierząt przed działaniami człowieka.

Działania w zakresie zaistniałych konfliktów ze zwierzętami takimi jak: Dziki, Wilki, Rysie, Pumy, Niedźwiedzie

https://www.odin.org.pl/na-rzecz-dzikich-zwierzat

EDUKACJA SPOLECZNA

Kampanie i akcje edukacyjne, dla dzieci i dorosłych, nawiązujące do podstawowych zasad bezpieczeństwa, opieki nad psem, zachowania czystości i przepisów prawnych dotyczących opiekunów psów, zarówno w mieście jak i na terenach leśnych.

Podstawowa wiedza dotycząca zachowań i potrzeb psów żyjących w mieście i poza miastem. Celem tych kampanii i akcji będzie umożliwienie lepszego zrozumienia naszych czworonożnych przyjaciół i ich potrzeb. Edukacja w tym zakresie umożliwia bezpieczniejsze spacery, mniejsze ryzyko pogryzień lub zaginięcia psa, i poprawia interakcje z innymi napotkanymi psami.​

Kampanie informacyjne mają na celu budowanie świadomości dotyczącej obowiązującego prawa o ochronie zwierząt oraz ograniczania bezdomności przez kastracje i sterylizacje.

https://www.odin.org.pl/pies-w-miescie

Zapraszamy i dziękujemy za zainteresowanie oraz każda pomoc!

Zespól Fundacji ODIN

Pomogli

Ładuję...