Fundacja Psia Krew

Fundacja Psia Krew
1 Stały Pomagacz
Anonimowy Pomagacz
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Adam Bendler

E-mail adamvanbendler@wp.pl

Telefon 511987637

Lokalizacja Banino, pomorskie

Fundacja Psia Krew to organizacja charytatywna, założona w 2018 roku przez Adama Van Bendlera – komika, aktora i miłośnika zwierząt. Naszym celem jest pomoc potrzebującym zwierzętom – nie tylko psom (co mogłaby sugerować nazwa), ale także kotom, jelonkom, jeżykom, świnkom – wszystkim zwierzętom, które są podopiecznymi schronisk i placówek działających na terenie całej Polski.

Pomagamy przez cały rok, a środki do działania pozyskujemy raz w roku, dzięki dwóm absolutnie wyjątkowym imprezom charytatywnym, gdy w jednym miejscu spotykają się wszyscy dobrzy ludzie, którym los tych małych istot nie jest obojętny. Mowa o Charytatywnym Meczu o Psią Krew, czyli Komicy vs Raperzy, a także o Charytatywnej Gali Stand-up Comedy. 

Głównymi osobami odpowiedzialnymi za ruchy organizacyjne są Adam Van Bendler, Dawid Kwitowski oraz cały sztab Stage Production – firmy specjalizującej się w organizacji największych w Polsce imprez masowych, dzięki którym zbierane są środki na wyznaczone cele. Do tej pory, dzięki dwóm edycjom Meczu i Gali, Fundacja zgromadziła na pomoc zwierzętom ponad 365 000 zł!

Wsparli

20 zł

Kasia

20 zł

Kasia

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Dziękuje
10 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Ania

100 zł

Ewa Ł.

Pokaż więcej

1 Stały Pomagacz
Anonimowy Pomagacz
10 zł miesięcznie