Fundacja Tadorna

Reprezentant Jagoda Sajdak

E-mail info@tadorna.pl

Telefon 601191628

Lokalizacja Ossy, śląskie

Fundacja Tadorna powstała z miłości do zwierząt. Chęci szerzenia wiedzy, edukowania innych. Przede wszystkim stawia na zdrowiu oraz pomocy potrzebującym zwierząt.

W Fundacji Tadorna naszym celem jest dzielenie się pasją i miłością do zwierząt poprzez ich hodowlę połączoną z terapią i edukacją.

Stawiamy na zapewnienie odpowiednich warunków dla każdego zwierzaka oraz aktywną edukację rodzin z dziećmi w temacie zwierząt jak i opieki nad nimi. Z nami poznasz je wszystkie bliżej! Pragniemy również pokazać i zaprosić do uczestnictwa w codziennym życiu związanym ze zwierzętami – zarówno tymi, które kiedyś były nieodłącznym elementem polskiej wsi, jak i takimi, które dotąd znane były jedynie z okazjonalnych wizyt w ZOO. Nasza farma wesprze rodziców w zagospodarowaniu czasu wolnego dla dzieci poprzez kontakt z naturą i interakcję ze zwierzętami, które pozytywnie wpływają na ich rozwój. Pragniemy pomagać zwierzętom w które inni zwątpili – poprzez wolontariat staramy się poświęcić dla nich cały swój wolny czas.