Twoje 1 zł ma ogromne znaczenie dla Futrzaków!

Kolejny raz dołączamy do akcji "ŁAP DOTACJĘ NA ORGANIZACJĘ i mamy nadzieję, że teraz nam się uda. Dzięki konkursowi możemy wygrać nawet 100 tys dotacji, dzięki której mogłybyśmy dofinansować zakup fundacyjnego lokum. Dla nas to ogromna szansa, żeby nareszcie zapewnić naszym podopiecznym dach nad głową, bez kolejnej przeprowadzki która dla zwierząt jest bardzo stresująca, czy mieszkania w domu do rozbiórki, z przeciekającym dachem.

Anonimowa Pomagaczka

Warunki lokalowe mamy bardzo ciężkie,  ponieważ jesteśmy bez ciepłej wody, toalety i łazienki, ale się nie poddajemy i działamy pełną parą.  Robimy wszystko co w naszej mocy, aby ratować kolejne maluchy pozostawione same sobie, wyrzucone jak śmieci w bardzo złym stanie, wymagające leczenia, karmienia butelką co 2/3 godziny czy zapewnienie im odpowiednej temperatury.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

W naszej Fundacji nasi podopieczni otoczone są miłością, którym zapewniamy warunki domowe, leczymy, odkarmiamy , kastrujemy, sterylizujemy, socjalizujemy, i jak już są przygotowane do adopcji to szukamy im najlepszych domów pod słońcem. Obecnie pod naszą opieką mamy ponad 40 kociaków, i dwa starsze psiaki którym chemy zapewnić bezpieczeństwo, a szczególnie schorowanym kocim i psim rezydentom.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Dlatego Kochani, ta wygrana dla naszych podopiecznych jest szansą na wymarzone lokum, które zapewni im bezpieczeństwo, a nam lepsze warunki w kórych łatwiej będzie ratować kolejne kocie istnienia. Wystarczy dosłownie złotówka, bo o wygranej nie dycyduje wielkość wpłat, ale liczba Unikalnych Darczyńców, którzy wpłacają na naszą skarbonkę. Udostępniajcie gdzie się da, proście szystkich znajomych. bo każda wpłata jest na wagę złota!!! Jeśli nie uda nam się wygrać, to zebrana kwota na naszej skarbonce nie przepada bo zasili naszą organizację. Działajmy, bo już nie raz pokazaliście że JESTEŚCIE WIELCY, i wspólnie możemy zdziałać naprawdę dużo!!!

Anonimowa Pomagaczka

Wraz z naszymi Futrzakami, z całego serca dziękujemy za każdą wpłatę i udostępnienie!!!

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

10 zł

P.

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

2 zł

Anonimowy Pomagacz

19 zł

Adrian

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
2 833 zł
Wsparło 281 osób