Walczymy o życie kolejnych kociąt!

1 dzień do końca
Wsparły 2 osoby
102 zł (14,57%)
Brakuje jeszcze 598 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 23 Sierpnia 2020

Zakończenie: 20 Września 2020

10 Września 2020, 14:56
Tami stracila oczko !!!

Malutka Tami dopiero co wy

szła z zaawansowanego kociego kataru, wychodziła na prostą a tu oko zaczęło puchnąć i puchnąć, wrzód w ciągu dwóch dni zrobił się ogromny i na tyle niebezpieczny, że trzeba natychmiast operować :(


Malutka jest już kilak dni po zabiegu, wszystko goi się dobrze, ona sama czuje się bardzo dobrze, ale jak zawsze musimy prosić Was o wsparcie finansowe na operacje, codzienne odwiedziny u weterynarza i może na trochę karmy mokrej uda się kupić ;)


Zobaczcie jak dzielnie Tami to wszystko znosi, pomimo tego, że ma niecałe 2 miesiące <3

"Nie powinnam już brać kolejnych kociąt... Już dawno nie mam miejsca... Ale jak mogłam odmówić pomocy gdy dwójka ich rodzeństwa dziś rano była martwa a matki nie widać... To dwie dziewczynki Tami i Pami, moje gąski. Jedna w dość dobrej kondycji, ma chore oczko, wrzód. Druga natomiast bardzo słaba, chuda, odwodniona. Nie wiem, czy damy radę. Obie kotki są bardzo głodne, warczą gdy karmię je strzykawką. Cieszy mnie, że ta słaba mimo stanu, w jakim jest je. Zrobię jak zawsze wszystko, co w mojej mocy, by je uratować! Czeka mnie jednak karmienie co 3 godziny, grzanie ich ciałek, masowanie brzuszka, ale dam radę. A one razem ze mną. Ale teraz potrzebuje waszego wsparcia na zakup mleczka, karmy mokrej i na pokrycie kosztów leczenia."

Wolontariuszka Marzena

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
329 zakończonych zbiórek
1 dzień do końca
Wsparły 2 osoby
102 zł (14,57%)
Brakuje jeszcze 598 zł
Wesprzyj