Giguś z połamaną nogą

Karolina
organizator skarbonki

Giguś, to młody kocurek znaleziony przez Dobrą Duszę na ulicy. Gdy późnym niedzielnym wieczorem otrzymaliśmy zgłoszenie o przetrąconym kocie, nie mogliśmy odmówić sfinansowania wizyty weterynaryjnej. Dobra Dusza pojechała z kotem do całodobowej kliniki. Ze względu na dwa przyjęte w tym czasie ciężkie przypadki (i związany z tym długi czas oczekiwania) oraz stabilny stan kota, zdecydowano o zabraniu go do domu. Na drugi dzień Giguś trafił na wizytę do współpracującej z nami kliniki. 

Karolina

Po badaniu stwierdzono złamanie w stawie skokowym, a kot został w klinice celem popołudniowego skonsultowania go z ortopedą. Już w ten sam dzień zdecydowano o operacyjnym ustabilizowaniu złamania.

Karolina

Sam pacjent czuje się dobrze. Przebywa na kilkutygodniowej rekonwalescencji u Dobrej Duszy. Oprócz niedogodności w postaci usztywnienia zoperowanej kończyny musi jeszcze znosić pobyt w klatce kenelowej. Wszystko jednak dla jego dobra - ograniczenie ruchów jest niezbędne do prawidłowego gojenia się kości. 

Karolina

Koszt zabiegu, badań, leków i wizyt to minimum 800 zł :( Konto świeci pustkami, kocich nieszczęść za to pod dostatkiem. Nie chcemy odmawiać finansowania takich przypadków. W końcu to też pomoc tym porzuconym i skrzywdzonym. Bez zbiórek jednak nie będziemy w stanie tego robić.

Prosimy zatem - pomóżcie nam pomagać. Bez Was nam się to nie uda. 

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Madzia

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
103%
830 zł Wsparło 25 osób CEL: 800 ZŁ