Pomóż nam mówić głosem zwierząt

Remigiusz Żuchowski
organizator skarbonki

Fundacja "Głosem Zwierząt" powstała po to, abyśmy my - ludzie w niej skupieni - mogli mówić w imieniu tych, którzy tego głosu nie mają. Działamy nieprzerwanie od 12 lat, by poprawiać los zwierząt. Przeprowadziliśmy już ponad 2000 adopcji, znajdując kochające domy nawet starszym, schorowanym zwierzakom, od których często odwraca się wzrok.

Pomóżcie nam pomagać. Dzięki Waszym datkom będziemy mogli tej zimy pomóc większej ilości bezdomnych psów i kotów. Każda najmniejsza wpłata zwiększa szanse na wygraną, a nagrodą są spore środki na leczenie i karmę. 

Anonimowy Pomagacz

W tej chwili mamy blisko 200 podopiecznych i prawdziwe zatrzęsienie chorych zwierząt, wymagających skomplikowanych operacji lub długotrwałego leczenia. A my działamy kompleksowo, bo każde przyjęte zwierzę jest dokładnie badane, leczone, odrobaczane, szczepione. Zwierzęta które tego wymagają są socjalizowane. Dopiero gdy podopieczny jest już na to gotowy, poszukujemy mu domu dostosowanego do jego potrzeb i usposobienia, upewniając się o tym podczas procesu adopcyjnego.

Anonimowy Pomagacz

Nasi podopieczni przed i po leczeniu

Anonimowy Pomagacz

Wszyscy członkowie Fundacji i wolontariusze działają całkowicie nieodpłatnie - poświęcamy wolontariatowi często cały swój wolny czas. Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej i nie jest wspomagana żadnymi dotacjami ze strony państwa. Utrzymanie i leczenie zwierząt finansujemy jedynie z 1% przekazanego nam przez podatników, darowizn i zbiórek publicznych.

Anonimowy Pomagacz

Działamy przede wszystkim na terenie Wielkopolski:

- W Poznaniu prowadzimy kociarnię , w której mieszkają koty będące w trakcie leczenia i oczekujące na stały lub tymczasowy dom.

- Pod opieką mamy kilkadziesiąt psów, którym szukamy odpowiedzialnych domów, z warunkami dopasowanych do ich potrzeb.

- Opiekujemy się także zwierzętami przebywającymi w gminnym schronisku w Dopiewie oraz współpracujemy ze schroniskiem miejskim w Poznaniu, gdzie pomagamy przebywającym w nim chorym zwierzętom, których leczenie wykracza poza diagnostyczne i finansowe możliwości tej placówki.

- W naszej fundacji regularnie pojawiają się także inne zwierzaki: jeże, króliki, ptaki (był nawet bocian!) którym udzielamy pierwszej pomocy medycznej i schronienia, po to by później przekazać w ręce organizacji wyspecjalizowanych w opiece nad tymi gatunkami.

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

M.

X zł

JUSTYNA

1 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Ola

❤️

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
3 319 zł
Wsparły 244 osoby