Gracz wygrał życie, ale potrzebuje wsparcia

Zbiórka zakończona
Wsparło 10 osób
452 zł (45,2%)

Rozpoczęcie: 28 Listopada 2022

Zakończenie: 1 Kwietnia 2023

Godzina: 08:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

KOCHANI, GRACZ POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY. Gracz to starszy piesek, który trafił pod skrzydła fundacji kilka lat temu. Pies mieszkał w schronisku, w którym sobie nie radził, nie wychodził z budy i załatwiał się pod siebie, gdy widział człowieka. 

Pojechał do hotelu na Pomorze. Tam po pewnym czasie się otworzył i zaczął normalnie żyć.  Niestety nikt NIGDY nie zapytał o adopcję Gracza. To my się poddałyśmy. Obecnie Gracz ma ok 14 lat i podjęłyśmy decyzję już jakiś czas temu, że nie będziemy go na siłę nigdzie oddawać. Jest szczęśliwy u Magdy i u niej zostanie do końca swoich dni, jak wcześniej Karla. 

Ostatnio Mariola była go odwiedzić. Cudowny chłopak, zakochany w swojej opiekunce, ufny i wierny. Ze względu na wiek miał ostatnio badania krwi, które wykazały pewne odchylenia. Musimy je powtórzyć, żeby sprawdzić, co się dzieje w organizmie.

Hotel Gracza też kosztuje miesiąc w miesiąc od kilku lat po kilkaset złotych miesięcznie. Bardzo prosimy o wsparcie dla chłopaka, aby mógł godnie dozyc swoich dni u Magdy.

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 10 osób
452 zł (45,2%)