Wataha w Podróży pomaga Irmie

watahawpodrozy
organizator skarbonki

Żaden pies nie rodzi się superbohaterem. Każdego trzeba wyszkolić i wyposażyć. A to duży nakład zarówno czasu, jak i pieniędzy, wymagający współpracy wielu osób. Treningi trwają co najmniej dwa lata, 2-3 razy w tygodniu, po kilka godzin. Bez względu na pogodę, zmęczenie i inne zobowiązania. Wymagają specjalistycznej wiedzy i odpowiednich warunków. Fundacja IRMA już znalazła obiecujących kandydatów gotowych podjąć to wyzwanie, odpowiedni teren, dobrego trenera oraz wolontariuszy skłonnych pomóc w szkoleniach. Teraz potrzebuje Waszego wsparcia.

Wataha w Podróży rusza w Ałtaj Mongolski śladami marzeń. Chcemy dotrzeć tam rowerami z Polski, by potem pójść z Diuną na spacer po bezkresnych stepach. Przed nami ponad 6000 km na rowerze i 1000 km dogtrekkingu przez góry Mongolii. Jadąc i idąc z Diuną będziemy wspierać psich superbohaterów IRMY.

Celem zbiórki prowadzonej jest zebranie 20 tysięcy złotych, dzięki którym pomożemy fundacji sfinansować pierwszy, dwuletni cykl szkoleniowy, czyli doprowadzenie do licencji państwowych Jednostki Poszukiwawczo-Ratowniczej IRMA.

Pomożecie?

Wataha w Podróży
www.3wilki.pl

Wsparli

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0,2%
20 zł Wsparła 1 osoba CEL: 10 000 ZŁ